Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanás utáni piros foltok...

Pattanás utáni piros foltok eltüntetésére mit javasolnátok?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 17 éves vagyok, és kb. 2 évig szenvedtem pattanásokkal. Azokra bevált a kamilla teás gőzölés. Nos, már pattanásom nincs, csak sok piros folt van az arcomon. Milyen bolti kencéket tudnátok javasolni a foltok eltüntetésére?
2012. márc. 6. 19:38
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem a sudocream vált be.
2012. márc. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Rendszeres arcradírozás (méz+kristálycukor pl. hetente 1szer-2szer), fekete szappan napi 2szer, 1 év alatt tökéletesen rendbe hozta a bőröm.Alig maradt 2-3 piros foltom, ami pedig pár alkalom szolárium után nem is fog látszódni!

Próbáld ki.

2012. márc. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok, hülyén néznék ki szoláriumba. :)
2012. márc. 8. 01:37
 4/10 anonim ***** válasza:
69%
én ismerek olyan csávókat akik szoliznak.. :D
2012. márc. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
7%
Vásárolj az ország bármelyik DM-szaküzletében Vermix Szárítókeveréket. Egy nap alatt leviszi a pirosságodat. Egyébként a fővárosi Mediline nagyker. forgalmazza , nem drága és nagyon hatásos.
2012. márc. 8. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Értem, ez a Vermix jól hangzik, lehet megnézek egyet magamnak ha arra járok. Most neugranormonal szenvedek, hát kb. 5%-al lett jobb, és 2 hete kenegetem vele.
2012. márc. 10. 13:29
 7/10 anonim ***** válasza:

A neogranormon kimondottan káros. Nézd meg az összetételét lanolintol kezdve csupa zsír az egész. Pár hét múlva még csúnyább lesz a bőröd. Fogadd meg tanácsomat, vegyél Vermix szárítókeveréket. Nem drága, nagyon jó. Mi a kozmetikában nagy sikerrel alkalmazzuk a rossz bőröknél. Írj majd. JÓ?

kOZMETIKUS kATI.

2012. márc. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Rendben van, köszi és kipróbálom. :)
2012. márc. 11. 15:55
 9/10 anonim ***** válasza:
Feltétlenül írj, ha kipróbáltad. Már három nap múlva látod a hatását.
2012. márc. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
71%
Használt a vermix a piros foltokra? Mert én is ezért használom a vermixet. És nem tudom , hogy használni fog e.
2012. ápr. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!