Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 3 hete szedem a Revalid...

3 hete szedem a Revalid kapszulát, mert szeretnék szép egészséges hosszú hajat. Az első 2 hétben csak 1 szemet vettem be, most napi 2-t eszem. Tudom hogy napi 3 kellene, de ha csak 2-t veszek be naponta, akkor is meglesz a hatása?

Figyelt kérdés
2012. márc. 11. 12:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Az én egyik barátnőm is kevesebbet szedett be a napi előírt mennyiségnél (azt hiszem ő csak egyet), és mondta, hogy semmi hatása nem volt.:S Bár én el tudom képzelni, hogy alapból nem ér ez a kapszula semmit, csak jól megszedik magukat a gyártók, mert amúgy rohadt drága.
2012. márc. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én felváltva napi 1-2-t szedtem, nekem használt. Kb. 5 szál hajam hullott csak ki egy nap, meg gyorsabban is nőtt.
2012. márc. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is kettőt szedek naponta (a vitaminokat nem esszük, hanem szedjük :)), nekem használt mindig, amikor csináltam egy-egy ilyen kúrát!
2012. márc. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
egy ismerősömnek az orvos napi 6ot írt fel.. reggel 2,délben 2,este 2,a hatása meglett nagyon szép hosszú egészséges haja van.én csak egy nap 3at szedtem így is megvan a hatása nem hullik a hajam már olyan mértékben mint pl 3 hónapja
2012. márc. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én anno napi hármat szedtem hónapokon keresztül, és SEMMI hatása nem volt. Persze ez biztos egyénfüggő, mint a legtöbb dolog általában. Nem mindegy az sem, hogy milyen ásványi anyag, vitamin hiányzik a szervezetedből, mire van szüksége pluszban a hajadnak (is).

Nekem a kovaföld kapszula + Béres Vas Vital kapszula kombinációja vált be, gyümölcsökben és rostokban gazdag táplálkozás mellett, heti mézes-olajos pakolással. A kovaföld kapszula és a Vas már egy hónap alatt szemmel láthatóan erősebbé tette a hajam (meg érzésre is), el sem akartam hinni.

2012. márc. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
megtudnátok mondani, hogy mennyibe kerül?:D
2012. márc. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!