Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyibe kerül a gyógyszertárb...

Mennyibe kerül a gyógyszertárban a kakaóvaj?

Figyelt kérdés
2009. jún. 10. 16:45
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

gondolom gyógyszertáranként változó, de kb. 600 forint/100g


viszont lehet h.már nem adják ki,mert gyógyszeralapanyag....de azért próbáld meg.

2009. jún. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Én 3 helyen próbáltam, első nagyon nagy patika volt, ott nem adták ki, egy kicsiben kiadták volna, csak nem volt fölösben, egy harmadik szintén nem túl nagyban viszont adtak, úgy hogy megkérdezték mire kell, és mondtam, hogy házi testápolónak

Amúgy néhány csokiboltban is lehet kapni, egyszer láttam úgy, hogy asszem kilója vagy 1,5 kg volt 4000 forint ami soknak tűnik, de ha leosztod, 100g-ra max 400 Ft jön ki... bár azóta lehet, hogy többe kerül, mint minden...

2009. jún. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!