Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek, hogy ne úgy...

Mit tegyek, hogy ne úgy nézzek ki mint egy boszorkány?

Figyelt kérdés

Igazából a hajammal van mindig problémám, mert sminkelni tudok, de a hajam... Mikor megmosom és hagyom magától megszáradni, akkor szép loknis göndör lesz. Viszont másnap összevissza áll, a loknijaimnak nyoma sincs (hiába teszek rá hajhabot/zselét/lakkot), ha megfésülködöm, akkor még száll is (fa fésűm van). Egyszerűen reménytelen, ma már arra gondoltam, hogy leborotválom, de mivel most jöttem össze a Párommal,aki nagyon szeret a hajammal játszani, így nem merem bevállalni.Mit tegyek ezzel az átokkal a fejemen? (próbáltam vasalni, de nagyon kihangsúlyozta, hogy milyen ritka a hajam és nem is nagyon illik)...Gyorsan zsírosodik, ritka és hátközépig érő, viszont egészséges. Ajánlanátok valami egyszerű frizurákat, amik illenének nekem és nem kell hozzá túl sok haj, na meg, hogy ne nézzek ki úgy mint a vasorrú bába?

köszi szépen

19/L


2012. márc. 11. 17:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

estére gumizd össze a fejed tetejére akkor nem gubancolódik úgy össze, meg vizezd be egy kicsit és visszaáll

sajnos tudom miről beszélsz mert az enyém is ugyanilyen és agybajt tudok tőle kapni ://

vagy vegyél egy diffúzoros hajszárítót

[link]


nekem ilyenem van és szeretem

20L

2012. márc. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyik ismerősömnek is gyönyörű göndör haja van, ő pl. több részre osztja a haját és felcsigázza és hullámcsattal rögzíti, ha szükséges kis szilikongumit tesz rá és úgy alszik. Így reggel ugyanúg göndör, mint előtte való nap. Mondjuk ő nem fésülködik, csak hajmosás után. Reggelente csak kibontja a haját, az ujjaival megigazgatja ls lakkal fixálja.

Ezt talán érdemes kipróbálni, de ha van időd, az is megoldás, hogy kicsit benedvesíted reggelente a hajad és akkor ismét szép loknis lesz a hajad. :)


16/L

Ui.: irigyellek ám a szép göndör hajadért. :)

2012. márc. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a tanácsokért, kipróbálom :)

és kedves 2. nem kell irigykedned, mert ez inkább átok mint áldás

2012. márc. 11. 18:57
 4/5 anonim ***** válasza:

Azért az én oroszlánsörényemnél szerintem jobb. :)

Második voltam.

2012. márc. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Próbáld ki a ricinusolajat meg vmi hajvitamint, hátha segít :)
2012. márc. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!