Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen sminket készítsek...

Milyen sminket készítsek halooweenre, boszorkány jelmezhez?

Figyelt kérdés
Boszorkánynak öltözik a húgom, és minden áron szeretne sminket. Valami extrémet... úgy gondolom piros rúzs, fekete kontúrral, és fekete füstös szemek jók lennének... de valami ötlet, valami plusz esetleg? köszönöm előre is!
2010. okt. 13. 18:49
 1/3 anonim ***** válasza:

szerintem a rúzs is lehetne feketés kicsit és a szeméhez lehetne valami mintát, mint pl itt: [link]

vagy itt is vannak:

[link]

2010. okt. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

jajj nagyon köszönöm! ezek a minták nagyon jóók a pókhálós főleg! az lesz sztem :)

köszönöm mégegyszer!!!!!

2010. okt. 13. 19:15
 3/3 anonim ***** válasza:

Ezek a minták tényleg nagyon jók, főleg a pókos, az nekem is nagyon tetszik. :)

Lényeg, hogy egy "boszinak" legyen sötét sminkje, a füstös szem tökéletes lenne (valamelyik mintával kombinálva, akár), és akár a rúzs is lehet fekete. Szerintem semmiképp ne piros rúzst használjatok, inkább akkor már valami nagyon sötét vöröst, vagy már-már barnás árnyalatot.

De szerintem, ha a szem ilyen erőteljes sminket kap (mint pl. valamelyik minta), akkor elég, ha színtelen szájfénnyel lesz átkenve a szája.

2010. okt. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!