Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanásos a bőröm, de mindig,...

Pattanásos a bőröm, de mindig, folyamatosan hámlik is, nagyon száraz, alapozni nem birom mert akkor nagyon látszik, hogy hámlik. Mivel alapozzak, ill mivel tudom ezt a bőrhibát javitani?

Figyelt kérdés
2012. márc. 12. 15:40
 1/4 anonim ***** válasza:

radírozd le 2-3hetente és mindennap hidratáld!

valami jó arctonik,alkoholos cucc,és hidratáló krém kell...

2012. márc. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem a te bőröd zsíros és egyben vízhiányos is, ezért pattanásos de közben hámlik is. Sokan összekeverik ezt a két problémát és ész nélkül szárítják a zsíros bőrt, nem hidratálják kellően ezért az túlérzékennyé válik, kipirosodik, hámlik és még inkább fokozódik a faggyú túltermelés. Fontos lenne hogy olyan arclemosót használj ami hatékonyan tisztít, fertőtlenít de gyengéd a bőrhöz, nem szárítja nagyon ki. Én a garnier lemosókat tudom ajánlani, nekem beváltak. Arctonikból kerüld az alkohol tartalmúakat és használj víz bázisú, jól tápláló hidratáló krémet reggel és este. Ne moss túl gyakran arcot és arctisztítót is csak naponta egyszer használd.

Ha radírozol akkor azt ne tedd túl gyakran, maximum hetente egyszer és csak érzékeny bőrre való, gyengéd bőrradírral.

2012. márc. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 csajszi124 válasza:
Üdv a klubban! szerintem folyékony alapozót semmiképpen ne használj, mert csak még rosszabb helyzetben leszel pattanásügyileg, maximum a pattanásokra tegyél korrektort, és reggel, este, meg amikor teheted napközben is kend be az arcodat. Nekem arra a baba testápoló vált be, a nagyon száraz bőrre való. Egyébként pedig nekem mindenfajta tonik csak még rosszabbá tette, szóval én szappant használok, ilyen természetes anyagokból készültet, ami direkt pattanásos bőrre van. Meg egyébként a rengeteg folyadék is segít.
2012. márc. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom!:)
2012. márc. 12. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!