Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajmosás, alvás, zsírosodás,...

Hajmosás, alvás, zsírosodás, száraz tapintás?

Figyelt kérdés
Ti milyen gyakran mostok hajat? Nekem 3,4 naponta kell, és ezt soknak érzem, vagy ez normális? Hogyan hordjátok a hajatokat alvás közben? Bekötve, kiengedve, felkötve kendővel... nekem a hajmosás napján még szép a hajam, de ha lefekszek aludni, reggelre összekócolódik, és mivel erősen hullámos hajam van, nem fésülöm, csak hajmosáskor, vízzel tudom beállítani úgy ahogy, de már nem az igazi... és két napi alvás után száraznak érzem, a fejtetőm meg zsírosodni kezd, és lelapul a hajam... ez ellen lehet tenni? vagy mindenkinél így van, és ezért mindenki gyakran mos hajat?
2011. júl. 28. 14:16
 1/5 anonim válasza:

nekem ugyanez. csak nekem naponta kell mosnom.

ha este megmosom... reggel már zsíros a töve. :/

szal minden reggel hajmosás. nekem olyan tippeket adtak hogy hetente egyszer mossam meg... és be fog állni.

tavaly nyáron ezt tettem. csak akkor mostam meg ha mentem valahová.

és nem lett jobb. :/

2011. júl. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én nekem sajnos annyira szét van menve a hajam, hogy minden második nap hajat kell, hogy mossak. Maximum 3 napot bírok ki. Kevés,vállig érő szögegyenes szőke hajam van..Este kiengedve hordom, mert a hajgumi nagyon megtöri a hajam és nem szeretem. Sajnos a frufrummal nem tudok mit tenni, azt szinte minden reggelre elalszom..
2011. júl. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A második hozzászóló vagyok. Én is a tövének a zsírosodása miatt mosom, amúgy két naponta. Alul nekem is száraz.. Nem tudom mások hogy csinálják, hogy nekik nem..
2011. júl. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
előbb olvastam itt valamelyik kérdésnél, hogy ha langyos vagy hideg vízzel jobb mosni, mert a melegtől a hajhagymákon viasz kezd termelődni :)
2011. júl. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
nekem ugyan az, mint az első hozzászólónak. ha este megmosom másnap reggelre már zsíros a töve, de alul meg teljesen friss, ezért suliidőben mindig minden reggel hajat kell mosnom, mert utálom azt az érzést amikor zsíros és a fejemhez lapul :( én minden hajmosást hideg vízzel fejezek be, de eddig nem vettem észre, hogy kevésbé zsírosodna. amikor nyár van és nem megyek utcára akkor 3 naponta mosok hajat és második nap este beszórom a fejtetőmet hintőporral és harmadik nap reggelre a hintőpor beszívja a zsírt és kb. elviselhető, de este már hajat mosok. én amúgy leengedve szoktam hordani. és amúgy az hogy 3,4 naponta mosod nem olyan rossz.
2011. júl. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!