Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Érdemes elmenni mesterfodrászh...

Érdemes elmenni mesterfodrászhoz, vagy jó egy átlagos?

Figyelt kérdés
a hajam nem túl hosszú, de unom már, hogy nekem kell mondani, hogy hogyan csinálja. egyszerűen nem tudnak gizda, modern, részletes hajvágást csinálni, ezért gondoltam elmegyek agy profihoz, akinek annyit mondok, hogy itt vagyok, szeretnék egy király, fiatalos, modern, vagány hajat.
2012. márc. 15. 18:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha elmégy egy mesterfodrászhoz, akkor először is hazaküldenek, mert időpont kell, kb. 4 hét a várakozási idő.

Ha végre sikerül bejutnod, és előadnod az "itt vagyok, szeretnék egy király, fiatalos, modern, vagány hajat" szöveged, akkor gyorsan, széles mozdulatokkal kanyarint neked a mesterfodrász/néni/bácsi egy olyat, hogy azt sem tudod, sírj-e, vagy nevess - aztán mikor meglátod a számlát, rájössz, hogy a sírás a helyes megoldás.

Ha te sem tudod mit akarsz, akkor ne várd el, hogy a fodrász neked tetszőt alkosson. Mindenképp legyen ötleted, akárkihez mégy is.

2012. márc. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
akkor nem úgy van, hogy meglát, látja a stílusom, arcom karakterét és készít ahhoz egy hajat?
2012. márc. 15. 19:19
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem olyan fodrászom van, aki képes ott ülni velem és kitalálni, hogy mi állna a legjobban.

És nem mesterfodrász, hanem egy lakótelepen lévő kis üzletben dolgozik, viszont van érzéke hozzá, és ez az ami kell...

Kérdezz meg ismerősöket, és mindenképpen személyes ajánlás után menj el valahova, nem kell ahhoz mesterfodrászhoz menned.

2012. márc. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

mit értesz mesterfodrász alatt? Aki 10ezer alatt elő sem veszi az ollót? Én olyanhoz járok, aki megszerezte a mester fokozatot, folyamatosan képzi magát, versenyekre jár. Mégis mindig olyan hajat vág, amilyet én mondok. Már mindenféle hajam volt a rövidtől a hosszúig, elöl hosszú, hátul rövid, világos, sötét, csíkos. Kell, hogy legyen valamiféle elképzelésed, mert ha becsukod a szemed és ráhagyod, akkor tényleg extrémet kapsz, ami kifutóra való. Képet szoktam én is mutatni, aztán megbeszéljük, hogyan állna, és az én hajamból mit lehet kihozni.

Én mindig határozottan tudtam, mit akarok.

2012. márc. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
ok, kösz a válaszokat!
2012. márc. 15. 20:09
 6/6 anonim ***** válasza:
De simán vág neked egy átlagos fodrász is akármilyen hajat, ha nem mondasz semmit. Azért az nem mindegy hogy hosszu fazont vagy rovidet akarsz. Mi van ha hosszut akarsz te meg kapsz egy tüsit? Aztan mikor kerdore vonod azt mondja "ez illik hozzad"... :D
2015. okt. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!