Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kinek milyen sampon vált be?

Kinek milyen sampon vált be?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok. A hajam alapjába véve száraz, de mégis gyorsan zsírosodik. Régen kéthetente egyszer, utána hetente egyszer kellett mosnom jól bírta. Most viszont heti 2x mostam, és ott is három nap utánmár zsírosodott. Találtam itthon egy sampont, és elkezdtem azzal mosni.

5 napot simán kibírt vele a hajam. Elfogyott sajna, és ugyanilyen nem volt a boltban, az eladó ajánlott egy "hasonlót". Mostmár a harmadik napon is zsíros a hajam.

Ilyen hajra kinek mi vált be? Érdekelnek azok a samponok, amik tapasztalat alapján a legjobbak.


2012. márc. 16. 23:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem ez: [link]

Head & shoulders töredezésből fakadó hajhullás ellen. Mondjuk ez pont nem zsíros hajra való, nekem is kicsit hamarabb zsírosodik tőle, de legalább nem száraz a hajam, nagyon szép fényes és puha lesz, balzsamot se kell használnom, csak pakolásokat szoktam meg hajvégápolót.

2012. márc. 16. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2012. márc. 17. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2012. márc. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha nagyon zsirosodik a hajad,akkor ne krémes,sürü sampont vegyél hanem átlátszót.Nekem a legegyszerübb lorin sampon vált be,vagy van még mollis fodrász sampon.nehezebben tudod majd kifésülni mert nincs tele olajokkal,de utána teszel ráa vége felé balzsamot lehet fújos is.Nekem a naponta mosás helyett már 3-4 napot kibir igy.Lehet nem mindenkinek válik be,de egy próbát megér,és nem dobsz ki az ablakon több ezreket,ha még se akkor csak pár száz forintot,azért nem mindegy.
2012. márc. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

2 naponta mosom a hajam már évek óta. kb 14 éves korom óta, most vagyok 20. nem baj az! az tévhit, hogyminél többször mosod, annál zsírosabb. a légszennyezettség is jelentős, tehát egyébként is ajánlatos heti 2x hajat mosni. van a garniernek egy olyan sam,ponja, hogy zsíros fejbőrre és száraz hajvégekre. nekem olyanom már volt, de fogalmam sincs, hogy mennyit használt. mert volt régebben, hogy 1 nap alatt bezsírosodott.


egyébként tudod mit ajánlok neked? szárazsampont!

én is azt használok már a 3.napon, hogy ne kelljen 2 naponta mosni, ha lusta vagyok, vagy nincs rá időm.

rossmannban keress egy Dry nevű szárazsampont, nagyon tuti szer! Olyan, mint a hintőpor, az illatával sincs gond. :)

2012. márc. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!