Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Most szúrta ki egyik barátnőm...

Most szúrta ki egyik barátnőm a fülem, mit javasoltok, hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Lefertőtlenítettük és aranyfülbevalót tettünk a fülembe. Picit vérzett, de nem gázos. Most sem fáj. Meddig hagyjam benne? és kenegessem valamivel? Mikor tehetek már bele bizsut?

2012. márc. 19. 19:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát most egy hónapig hagyd benne az aranyat, és forgasd benne naponta legalább 3x még ha fáj is nehogy ránőjjön a bőröd.

Kenegesd fertőtlenítővel, és a bizsut most egy jó ideig hanyagold. Egy hónap elteltével próbáld meg kivenni, ha nagyon fáj akkor hagyd még benne.

2012. márc. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nekem be volt lőve és azt mondták, hogy rakjak be egy fülbevalót és egy hónapig egyáltalán ne vegyem ki
2012. márc. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Bőrgyógyászhoz lehet időpontot kérni...
2012. márc. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mikor itthon nekem kiszúrták, én amikor eszembe jutott de min. napi egyszer bekentem vmi fertőtlenítővel. És mint előttem mondták ne vedd ki míg be nem gyógyul és forgasd.
2012. márc. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!