Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 17 eves lany vagyok, es hat...

17 eves lany vagyok, es hat elege kezdet logni a mellem, es puhak is. Ugy hallotam hogy a fekvotamasz jo kemenyeb lesz, ez igaz? Vagy mit csinaljak hogy kemenyebbek legyenek?

Figyelt kérdés
2012. márc. 21. 15:10
 1/4 A kérdező kommentje:
Siedtem es azert nem ekezetel irtam,bocsi...
2012. márc. 21. 15:11
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia! Én is úgy tudom, hogy a fekvőtámasz segít, itt még találsz gyakorlatokat: [link]


Remélem segítettem!:)

2012. márc. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A mellfeszesítő gyakorlatok mellett, hordj rendszeresen megfelelő méretű melltartót. Meg ha jól emlékszem, akkor jó az is hogy, szőlőmagolajjal bekened, körbetekered magad folpakkal, és lefekszel pihizni kb 20 percre. De azért ennek a szőlősnek még utánanézhetsz. ;)
2012. márc. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nem árt megemlíteni, hogy a dohányzó nők melle lógósabb és löttyedtebb, min a nemdohányzóké.
2012. márc. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!