Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A Revalid arctonik a szemöldök...

A Revalid arctonik a szemöldökre is jó? Visszanőhetnek azok a szálak is, amelyek már normálisan sose nőnének ki?

Figyelt kérdés

Ha rákenném a szemöldökömre, segítene?

Fontos lenne :(



2012. márc. 24. 04:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem,ha a szőrhagyma megsérült soha nem nől vissza.
2012. márc. 25. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Évek óta nem nő vissza néhány szál, de biztos, hogy megsérült a szőrhagyma?
2012. márc. 26. 01:15
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen,sajnos.Különben nőlne.
2012. márc. 26. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

jaj ne :(

Akkor nincs is rá esély, hogy vissza fognak nőni?

2012. márc. 26. 23:04
 5/10 A kérdező kommentje:
Ricinusolaj segíthet?
2012. márc. 31. 19:50
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem,amint írtam,ha elhalt a hagyma rész akkor semmi.
2012. ápr. 1. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

ha zavar, akkor használj szemöldökceruzát, vagy szemöldökport (az természetesebb)

ha pedig nagyon zavar, akkor gyűjtsd össze a pénzt, és ugyanúgy, ahogy van hajbeültetés is, szemöldökszőrbeültetést is alklamznak, csak az még nem annyira elterjedt, mert az emberek inkább tetováltatnak, pedig sztem az tök természetellenes.

2012. ápr. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Szemöldöktetoválást nem szeretnék, de a szemöldökszőrbeültetés jól hangzik, köszi a tippet!
2012. ápr. 6. 22:59
 9/10 A kérdező kommentje:
Amúgy a szemöldökport nem inkább a meglévő szemöldökszálak befestésére használják? Úgy is jó, ha én csak ott használom, ahol kevesebb szál van - úgy fog tűnni, mintha lenne több is?
2012. ápr. 7. 23:02
 10/10 A kérdező kommentje:
Amúgy hogy sérülhet meg a szőrhagyma? mert én esetleg kétszer szedtem ki ugyanazon a helyen a szálat :(
2012. ápr. 12. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!