Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Felfelé vagy lefelé fésülve?...

Felfelé vagy lefelé fésülve? Ennek a pasinak hogy jobb a haja? Melyik a divatosabb?

Figyelt kérdés

Bejön nektek? Csak az arcot és a hajat nézzétek legyetek szívesek.Azt is írjátok oda,hogy ti hogy néztek ki (kor,testmagasság,súly,haj- és szemszín). Így kb. el lehet képzelni milyen lánynak tetszik. Persze nemcsak a külső a fontos,meg ezek képek,de egy kiindulási alapnak jó.


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


2012. márc. 24. 13:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem eléggé ronda ez a pasi de ha választani kéne akkor lefelé..kor kb 36-40 szentem testmag kb 170-180 kiló 70-80-90 ki tudja :D haja szentem tök ronda a szeme az...nemtudom mind1 átlag emberé
2012. márc. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 TijuMK ***** válasza:

Nem az esetem, túl fehér nekem :)

Amúgy a 3. képen egész tisztességesen néz ki, szerintem az a haj a legjobb neki.

2012. márc. 28. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!