Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A cipőm olyan szinten feltőrte...

Aph7 kérdése:

A cipőm olyan szinten feltőrte mindkét sarkamat, hogy nemtudok cipőt húzni a lábamra. Teljesen látszik a hús és iszonyatosan fáj, ha a takaróhoz is érintem. Valami tanács amitől jobb lenne? Kenőcs? Házimódszer?

Figyelt kérdés
Én azt hallottam, hogy ha só-t teszek rá akkor összehúzza.
2012. márc. 21. 08:17
 1/7 anonim ***** válasza:
57%
Én nem mernék sót tenni rá, mert baromira csípné. Az ilyeneket sima aloe vera géllel szoktam bekenni.
2012. márc. 21. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%

Tisztítsd meg és fertőtlenítsd a környékét, de a sebbe semmit ne tegyél! Se aloe, se krém, se libazsír, se só, se semmi!


Gondolom nem teheted meg, hogy fel se kelj napokig, úgyhogy tegyél rá ragtapaszt és valami kényelmes cipőt viselj egy ideig, esetleg tömd is ki papírzsebkendővel.

2012. márc. 21. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
mondjuk ma még megtehetem , sőt talán a héten is mivel megyek vissza az orvoshoz mert taknyom nyálam és a fejem fáj ...
2012. márc. 21. 08:45
 4/7 anonim válasza:
Ha már nem vérzik, akkor neogranormon kenőcsöt tehetsz rá, mert az hámképző, tehát segít visszaépíteni a bőrt. És többet ne hordd azt a cipőt. Mert nem lesz jobb.
2012. márc. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
jó. köszi.
2012. márc. 21. 11:15
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát nekem sót eszembe nem jutna rátenni, attól is sikítófrászt tudok kapni, ha a cserepes(és nem véres-húsos) számhoz hozzáér valami sós kaja.. Pihentesd, és tényleg ne tegyél a sebre semmit, többet árthatsz, mint használhatsz.
2012. márc. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi. :)
2012. márc. 21. 16:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!