Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyik fajta csizma a jobb?...

Melyik fajta csizma a jobb? Melyik a divatosabb? Neked milyen van?

Figyelt kérdés
A magas szárú csizma vagy a bokacsizma a jobb választás és miért? :D Válaszokat előre is köszönöm!!
2011. okt. 31. 17:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
Mindkettő ocsmány.
2011. okt. 31. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Daniellllla...normális válaszokat várok!! -_-"

Mert te mibe jársz télen...papucsba??

2011. okt. 31. 17:16
 3/15 anonim válasza:
én most magas szárú csizmába járok mert szntem a hidegebb napokon melegebb ha késik a busz. de nekem a bokacsizma is nagyon tetszik :)
2011. okt. 31. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
24%

Bakancs.

[link]

2011. okt. 31. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Igen mind a kettőt imádom...én azért nem tudok dönteni mert ha megyek suliba nagyon sokat szokott télen késni a busz és akkor ott fogok megfagyni...főleg ha nagy is a hó! :(
2011. okt. 31. 17:46
 6/15 A kérdező kommentje:
Danielllla...10 soros bakancs!! :D Amúgy az is jó...azt hittem,hogy ilyen cicababa vagy de tévedtem :) Kösz a linket...eszembe se jutott -_-" És bocsi az előző beszólásomért!
2011. okt. 31. 17:49
 7/15 anonim ***** válasza:
Télen én főként magasszárú csizmát hordok, azok között jobban talál melegebbet az ember. Szeretem nagyon a bokacsizmákat is, de az inkább enyhébb időre való, szerintem késő ősszel ideális viselet :) Amúgy divatosnak mind a kettő divatos :)
2011. okt. 31. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Igen...szerintem is hosszú szárút fogok venni :) De még nem 100% mert lehet,hogy bakancsot!! ;D
2011. okt. 31. 17:54
 9/15 anonim ***** válasza:
én már vagy 3 éve magas,térdigérő csizmát vettem,most szerintem közepeset fogok,egyrészt azért,mert a bokacsizmába megfagyna a lábam,a térdigérő pedig már nem illene a mostani stílusomhoz,ami már kicsit letisztultabb,mint 2 éve:)
2011. okt. 31. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Hát szerintem nekem se jó a bokacsizma mert ha a busz nagyon sokat késik megfagyok :(
2011. okt. 31. 18:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!