Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nyugtassatok meg hogy ennél...

Nyugtassatok meg hogy ennél lehetne szarabb is a helyzet (pattanások;kép)?

Figyelt kérdés

[link]


dokiról dokira járok, amíg a szüleimnek van pénze xd

sajnos fogyó eszköz:\


roaccutant nem akarok mert nem akarom hogy 5-10 év múlva mindenféle 5 lábú gyerekem szülessen

18f



2012. márc. 28. 20:34
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:

nyár, óta ez van, azért büszke is vagyok magamra, hogy idegileg birom, hogy vannak napok mikor nevetni is tudok

ohhh yeah

2012. márc. 28. 20:35
 2/26 anonim ***** válasza:
Csak 1 jó bőrgyógyászt kell találod,és nagyon odafigyelni az étkezésedre.
2012. márc. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
8-10 év és elmúlik magától!
2012. márc. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
uhh van valami szer de nem tudom, hogy mi az amit szedni kell vagy kenegetni vele az arcod egy pár napig. De tényleg nem tudom mi ez nézz utána neten és először még jobban ki fognak jönni aztán pedig nagyon szépen letisztul az arc. Nagyon sok barátom és barátnőm használta és mindenkinek bevált.
2012. márc. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Kénszappant próbáltad? vannak ott fekete mitesszerek,azokat kozmetikussal kinyomatnám,legalább azok ne legyenek.De egyébként nem tehetsz róla,ezek sajna hormonok.Csak ne vakard hogy ne legyen kráteres az egész arcod 25 évesen.Sok a hormon!
2012. márc. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Ja és ne dokihoz járj, hanem kozmetikushoz!
2012. márc. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:

Haver :DDDDDDDDDDD

A könnyem is kicsordult, amikor megláttam azokat a kitakarásokat! Még az orrodat is kitakartad? :D


Egyébként szerintem nem durva a helyzet. Jó, nem annyira szép, de ha mondjuk megismerkednénk, akkor ez nálam nem lenne kizáró ok. (Nő vagyok)

Sok olyan pasival jártam már, akinek ilyen lyukacskák, mélyedések voltak az arcán. Ők már idősebbek voltak nálad jó pár évvel, nekik pattanás nem volt, csak kb. beszóltak nekik az utcán, hogy "a Hold kéri vissza a krátereit!" :D

Szóval ne zavarjon. Próbáld kihozni magadból a legtöbbet, pl. stílusos öltözék, megfelelő frizura stb. és akkor ez mellékessé válik. Másfelől ha a személyiséged tetszik valakinek, akkor jó esetben nem fogja elriasztani egy ilyen kis apróság.


Másrészről szerintem igazán kereshetnél egy jó bőrgyógyászt(talán menj magánba, akkor jobban foglalkoznak az emberrel), akivel lehet beszélni is és találjatok ki valami megoldást.

Sokszor belsőleg van a probléma a hormonokkal, akkor pedig a kenőcsök nem segítenek.

2012. márc. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

nagoyn odafigyelek az étkezésemre, már különcként kezelnek a családba mindig mást kell csinálni nekem pont emiatt


jó bőrgyógyász? az milyen, más hangsúlyba fejezi ki és magyarázza meg a roaccutan előnyeit vagy mi?


kénszappan, még nem.


20:37 :\sajnos így nem jutotam előrébb. ha leírnád azzal sokat segítenél


kozmetikus sajons ilyen szintű gyulladásokkal semmit sem tud kezdeni, csak látszólag babrál vmit, és ugyanúgy nézek ki utána is mint mikor elmentem hozzá

2012. márc. 28. 20:46
 9/26 A kérdező kommentje:

védem a jogaim xdxd

tudom hogy belsőleg van a gond, az is elég valoszínű hogy lelkileg állok szarul és azért (bár nem értem akkor Isten miért intézi így hogy rátesz még egy lapáttal:\)


de ezekre 10/10 sztem azt mondja hogy roaccutan, hadd szóljon

2012. márc. 28. 20:48
 10/26 anonim ***** válasza:
próbáááld ki a kééénszapant is!nem drága!!!!!és egy próbát megér!!
2012. márc. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!