Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Valami TÉNYLEG nagyon jó...

Valami TÉNYLEG nagyon jó hajpakolás? Elég fontos!

Figyelt kérdés

Én placentát használok vagy valami zöldet annak nem tudom a nevét, kb 30-50 percig van rajta ahogy van időm,ha csak 10 percig van akkor kezelhetetlen...Olyan hajpakolást keresek amit elég max 10 percig rajtahagyni és elérek vele olyan hatást, mintha a placentát hagynám rajta 40 percig.

Ötletek?



2012. márc. 30. 22:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Hat ezek ugy jok h minel tovabb. Viszont en a BES Nutritivot vettem...fodraszkellekesnel 1000ml, 2200 huf, de van kisebb kiszereles is....erre 5percet ir...en is annyit hagyom rajta mostansag es nagyon jo igy is. Vagy a golf balzsam...ezt boltba, drogeriaba kaphato....ez is 2-3 perc...ezt nagyon szeretem. Konnyen kifesulgeto, puha a hajam. 500 ft korul mozog. Meg kifesulo sprayk a hajto kiveelevel a tobbi reszre.

Remelem segitettem valamit.

2012. márc. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Oliva olaj.
2012. márc. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem a rossmannba kapható fél literes hajpakolás vállt be,nevét nem tudom, inkább illatot tüntetik fel van olivásba,gránátalmásba és tej és mézesbe:) Nagyon jók és csak 800 ft, jah és bio az is rá van írva:)
2012. márc. 31. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2012. aug. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!