Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Igy kel kinezen a mezes...

Igy kel kinezen a mezes ricinusos hajpakolas? (tobbi lent )

Figyelt kérdés

multkor hasznaltam eloszor a ricinus olajat eloszor,akkor csak azt egyedul.most gondoltam hozateszek egy kicsi mezet is,de mar nem vgyok biztos abban hogy jo otlet volt :( amikor felkentem elkezdet ragadni a hajam,es kemenyedni :( sot nehany hajszal is a kezembe maradt :( felek hogy regelre borzalmasan fog kinezni


es amugy kb hanyadik ricinusos hajpakolas utan eszleltetek a novekedes beindulasat?


2012. márc. 31. 21:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Az logikus, hogy a méztől ragadni fog a hajad, hiszen ragad a méz. Egyébként az is kérdés, hogy milyen arányba keverted össze a mézet és ricinusolajat.

Legközelebb inkább olívaolajat tegyél hozzá, az is kíválóan táplálja a hajat, és nem fog tőle úgy ragadni, mint a méztől.

2012. márc. 31. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

ugy fogom ezutan hasznalni :)

lehet sok mezet raktam :( 2 evo kanallal :( s ricinust ugyan anyit


ha olivat hasznalok meikbol mennyi kel?

2012. ápr. 1. 07:35
 3/5 anonim ***** válasza:
Olívásat lehet fele-fele arányba, vagy hogy hatékonyabb legyen a ricinus, és gyorsabban nőjön a hajad 2:1 arányba ricinust és olívát.
2012. ápr. 1. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
neked hasznal?:) vagyis a novekedes beindult?
2012. ápr. 1. 08:27
 5/5 A kérdező kommentje:

[link]


ehez a pakolashoz mit szolsz?

2012. ápr. 1. 08:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!