Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A szőkítéstől ( hidrogénszőkér...

A szőkítéstől ( hidrogénszőkére ) hullhat a haj? Valahol azt olvastam hülyeség hogy attól hullana. Azt tudom hogy egy idő után töredezni fog tőle, de én erre lennék kíváncsi.

Figyelt kérdés
2012. ápr. 2. 12:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
ha károsodott a hajad, természetes folyamat a hajhullás is hiszen el van gyengülve a hajad. Plusz fésülésnél ha ilyen töredékekben hullik csak a hajad az is az elhalt hajvégek miatt van. Javaslom hogy festésnél tartsd be hogy csak tőfestés és a végeire csak 5 percre viszed fel a festéket így nem fog károsulni.
2012. ápr. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
még nincs kiszőkítve, de lehet hogy kipróbálnám, csak ezért kérdeztem:) most amúgy semmi baja a hajamnak, csak ha ez nagyon tönkretenné akkor inkább nem vállalom be
2012. ápr. 2. 12:56
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
hát mindenképp fodrásszal akard elérni a kívánt hajszínt az az egyik. És miután már sikerült elérned csak jó minőségü hajfestéket vegyél fodrászboltba,ha erre nem tellik esetleg nincs a közeledben ilyen bolt, akkor drogériásból a garnier color naturals-t ajánlom. És utána tartsd be hogy mindig csak a tövét fested be és a végeire csak 5 percre viszed fel. Mindig festett hajra való termék családot használj majd (pante pro V ) nagyon jó és hajpakolást is ajánlom. Ha ezeket betartod nem fog sérülni a hajad. Én mióta ezeket betartom nem töredezik a hajam és nem is hullik :) Sok sikert!
2012. ápr. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem fodrász szőkíti a hajamat, nagyon világos szőkére. Eddig nem vettem volna észre, hogy hullani kezdett volna, bár az is igaz, hogy még csak kb. 4 hónapja lettem szőke.
2012. ápr. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt hidrogén szőke a hajam de nekem eggyáltalán nem hullott de az biztos hogy nagyon károsítja..én meg is bántam de nagyon.:/ :)
2012. ápr. 5. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!