Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért van az, hogy ha nagyon...

Miért van az, hogy ha nagyon sokáig nem kenem be magamat testápolóval akkor nem mutatja a bőröm annyira hogy száraz, de ha bekenem egymás után 3 nap fürdés után és a 4. nap nem akkor meg 100x rosszabb mint mikor nem kentem?

Figyelt kérdés
testápoló, krém, száraz, repedezett

2012. ápr. 2. 14:08
 1/5 A kérdező kommentje:
"testápoló, krém, száraz, repedezett" kulcsszavaknak akartam :DDD elnéztem :DDD
2012. ápr. 2. 14:09
 2/5 anonim ***** válasza:

Mert a bőröd hozzászokik, hogy magától nem kell tennie semmit, te megcsinálod helyette a feladatát, és egyre kevésbé hidratálja magát.

Hát ezt nem túl szakszerűen fogalmaztam meg, de a lényege ez.

Az okos emberek bedőlnek a reklámnak, hogyha nem kened magad, akkor igénytelen meg ápolatlan vagy, megveszed a terméküket, ami ha tényleg hatna rendesen, akkor nem vennél újat, amikor elfogy ugye, az nekik eleve nem üzlet.

Nem mondom, hogy sose használj krémeket, de próbáld csak akkor használni, mikor nagyon muszáj, inkább belülről hidratáld a szervezeted. :)

Mellesleg tele van vegyi anyagokkal a legtöbb testápoló, ha belegondolsz, mindenképpen a bőrödön akarod tudni?

2012. ápr. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mert ezek a neves, agyonreklámozott testápolók nem arra játszanak, hogy segítsenek, hanem, hogy újra és újra megvegyed őket, hiszen szükség van rá, mert annyira száraz a bőröd.
2012. ápr. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én ezt a kezemnél vettem észre. Kézmosás után olyan száraznak éreztem a kezem ezért bekentem kézkrémmel. Egyszer azonban nem volt otthon sokáig, elfelejtettem venni. Megfigyeltem, hogy a kézszárazság egy idő után magától elmúlt, mondhatni visszahidratálta magát a bőröm. Viszont mikor elkezdtem újra kézkrémet használni már olyan rossz volt ha nem kentem be mindjárt kézmosás után úgy húzódott a bőröm.
2012. ápr. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én leginkább a lábamnál látom.. de nem tudok most dönteni, hogy inkább kenjem vagy hagyjam.. Egyébként köszi a válaszokat.
2012. ápr. 2. 22:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!