Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az miért van hogy rövidebb...

Az miért van hogy rövidebb felnyírt hajjal (oldalt hátul 5mm, elől 2 centi) több lány megnéz az utcán, mint hosszabb 3-4 vagy 5-6 centis hajjal?

Figyelt kérdés
26/F
2012. ápr. 3. 16:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Két lehetöség van: vagy nagyon jól áll neked ez a frizura, vagy nagyon rosszul.
2012. ápr. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A fodrászlány azt mondta,nekem ez jobb,mint a hosszabb.
2012. ápr. 3. 17:28
 3/4 anonim válasza:

Egyik haverom folyton azt nézegette hogy ki nézi meg. És azt mondogatta hogy mennyi csaj nézi meg az utcán!

Többször utaztunk együtt és hamar rájöttem hogy a legtöbb csaj csak arra nézett és nem őt nézte meg... Például a villamoson a megállokat jelző tábla alatt ültünk és onnan leszállva nagyba újságolta hogy mennyi csaj nézte meg...

Bocsi de nem vagyok benne biztos hogy téged csodálnak és "az sem kizárt" hogy csak saját hiúságból gondolod hogy egyikkel többen néznek meg mint másikkal!

Ha a kinézeted minden más tekintetben ugyan olyan akkor felejtsd el hogy utánad fordul a rengeteg csaj pár centi haj különbség miatt...

2012. ápr. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szerintem azért lehetséges, ha tényleg úgy van, mert az igényességet sugall. :) Mi lányok, szeretjük ha egy fiú valamennyire azért odafigyel magára! Ez is azt tükrözi.. részben. De a másik lehetőség is fent áll, hogy jobban áll neked az a frizura! :) Vagy... amit az előttem szóló is írt. :)

16/L

2012. ápr. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!