Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A narancsbőr gyerekkorban...

A narancsbőr gyerekkorban tényleg elmúlhat? Mármint azok a csíkok amik hirtelen fogyás vagy hízástól lesznek?

Figyelt kérdés

Én most 17 éves vagyok és vmi miatt elkezdtek a fenekemen és a csípőmön előjönni ezek a csíkok :( anyukám aztmondta,hogyha lejárok futni és itthon tornázom heti 2x min. akkor a hírtelen fogyástól való csíkok elmúlhatnak ja és ha sokat iszom. Ez tényleg igaz avgy csak anya akar engem vigasztalni ezzel?

Előre is köszönöm a válaszokat.


2009. jún. 16. 15:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Az nem narancsbőr, hanem stria, és sajnos nem múlik el.. Ha eljött, az azt jelenti, hogy megrepedt ott a bőröd, halványítani lehet (vannak rá krémek, napoztatni lehet az is jó), de eltűnni nem fognak.
2009. jún. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
értem:( azért köszi
2009. jún. 16. 17:10
 3/4 anonim ***** válasza:

Napoztatással vigyázz, én jól lebarnulok, a stíráim meg fehéren maradnak. Elég sz@rul néz ki.

Tényleg nem narancsbőröd van, legalábbis amit leírtál az nem a narancsbőr, attól még lehet, hogy neked az is van.


Narancsbőr: a bőröd leginkább a fenekednen, combodon gödröcskés, mint a narancs héja. Eleinte csak akkor látszik, ha összenyomod, aztán akkor is ha állsz, a végén meg már fekve is.


Stíra: a bőröd megrepedt hirtelen fogyástól/hízástól. Állítólag vannak rá krémek, de leginkább csak szemfényvesztés, esetleg kicsit javít a helyzeten, de elmúlni nem fog.

2009. jún. 17. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igazából nekem nemtudom mim van pontosan :$ elmentem 2 hetes táborba és hát nem vmi finom kajákat kaptunk,ezáltal nem ettem anynit mint szoktam,sztem le is fogytam. Majd rá 1-2 hónapra mondta anyum,hogy ilyen a fenekem.Sztem akkor ez fogyástól lehet...Szval akkor ennek elmulasztására magyarul nincs mód ? :/

Ui: nekem csak akkor látszik ha összenyomom a bőröm.

2009. jún. 18. 23:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!