Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Lányok titeket zavarna, ha a...

Lányok titeket zavarna, ha a barátotokon narancsbőr (fogyási csíkok) lennének? ! , úgyanis az elmúlt két hónapban nagyon sokat edzett, hogy lefogyjon, de sajnos a hirtelen sok fogyás miatt előjöttek (: Ti hogy álltok ezzel?

Figyelt kérdés

combján meg a derekánál kezd előjönni!

Az igaz,hogy ez sose tűnik el?

előre is köszi a válaszokat!(:


2009. máj. 12. 23:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Úgy tudom,napozással kicsit eltüntethető.

Egyébként engem nem zavarna, nem tehet róla.:)

És sajnos nekem is van...szóval megérteném.:)

2009. máj. 13. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg szeretném, akár 2 feje is lehetne, az sem tántorítana el tőle. Ha csak dekorációs kellék lenne, kiadnám az útját (gondolom, bár ilyen nem szokott lenni), ha pedig valami a kettő között, elgondolkoznék, merre tart a kapcsolatunk.
2009. máj. 13. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha ilyeneken elgondolkozik az ember, akkor ott már van valami gond! Az én férjem egy igazi "szépfiú" volt, mikor összejöttünk. Órákat tudott a fürdőben tölteni, mindenre odafigyelt, nagyon jól is nézett ki. Most már van egy majdnem egy éves gyerekünk, éljük a hétköznapjainkat. Nem akar tetszeni senkinek, csak nekem, engem viszont picit sem érdekel, hogy most éppen nem borotválkozott meg, vagy felszedett 5 kilót, vagy éppen nem szoláriumbarna! Én akármilyen is, úgy imádom, ahogy van!

Engem sokkal jobban zavarnak a saját tökéletlenségeim:-(

2009. máj. 13. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
utolsó vagyok: esetleg amúgy megpróbálhatja ő is a bőrfeszesítő krémeket, vagy a cellulitisz elleni krémeket használni, vannak köztük nagyon jó hatásúak. Nekem nagyon sokat segítettek a terhességem után, hogy ne legyen csíkos a hasam! ezeket nem csak nőknek találták ki! De ne azért használja, mert te kéred rá, hanem ha őt is zavarja az a néhány csík ami keletkezett, akkor! Bíztasd a fogyásra, nagy eredmények ezek, férfiaknál főleg, nem jellemző rájuk, hogy kitartóan akarnak fogyni és tesznek is érte:-)
2009. máj. 13. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az előző barátomnak igazán kerek hátsója volt és ott a bőre neki például narancsbőrös volt. De persze nem érdekelt! Nekem is van, miért zavarna? Nem könnyű megszabadulni tőle!


A mostani barátom pedig sokat gyúr, és neki az izmai mikor nőttek, akkor lett egy-két striája, de az sem zavar, sőt, én valamiért nagyon szépnak tartom őket. :) Ha már egyszer együtt vagyok vele, akkor gondolhatod, hogy nem csak azért, mert feszes a bőre.

2009. máj. 13. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

A narancsbőr nem a fogyás miatt van hanem a méreganyagokat jelzi.nem mindegy hogyan fogyaszt..Méregteleníteni is kell

Lugosítani a szervezetet.

2009. máj. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!