Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyás és a narancsbőr csökken...

Fogyás és a narancsbőr csökkentése céljából meddig kell a napi 2-3 liter vizet meginni?

Figyelt kérdés
Gondolom egy idő után az ember veséjének sem tesz jót az a rengeteg munka, amit ez a folyadékmennyiség okoz. Egy ideje már iszom ezt a mennyiséget, de óránként úgy érzem, hogy belül szétszakadok...
2010. febr. 19. 20:50
 1/4 anonim válasza:
Ha jól tudom, akkor a szervezetnek alapjáraton szüksége van min. 2 l vízre, szóval szerintem nem árt neki.
2010. febr. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem vidd le másfél 2 literre, és akkor nem fogod kérdezgetni, hogy meddig kell ezt tartani:)

Mert másfél 2 liter alapból kell a szervezetnek, tehát biztos, hogy nem árthat neki!

Szoval a válaszom az, hogy:ÖRÖKRE

2010. febr. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Folyamatosan. Ellenkezőleg: a vesédnek kell a folyadék, ne sajnáld, nem lusta. A szívedet terhelheti meg, de azt is csak akkor, ha egyszerre akarod meginna a napi 2-3 litert egy negyedóra alatt. 2-3 liter egyáltalán nem rengeteg. Igyál szénsavmentes ásványvizet vagy teát, ha vízből túl sok.


A narancsbőr a folyadéktól önmagában ritkán tűnik el, kell hozzá a mozgás, az étrendi változtatás, a nem dohányzás, és nagyon jó a cellulitmasszázs is.

2010. febr. 19. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi!

A torna, mozgás megvan, az étrenddel is igyekszem mértéket tartani, az "ivást"viszont elég nehezen bírom huzamosabb ideig... Egész nap a wc-re járok :-)

2010. febr. 23. 09:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!