Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A hátam tele van pattanásokkal...

A hátam tele van pattanásokkal. Mit tudnék velük kezdeni? 70%os alkohollal bekenve eltűnhetnek?

Figyelt kérdés
Nagyon kínos, mert jön a jó idő és minden felsőből látszódik, mert a hátam felső részén vannak a patik már egészen a nyakam alatt szinte. Nagyon feszül, húzódik.. ti milyen módszerrel tudják eltüntetni? kozmetikusra nem nagyon van most anyagi keret. Ha 70%os alkohollal mosogatom az segíthet?
2012. ápr. 3. 19:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Bőrgyógyász.
2012. ápr. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Töröld át arclemosóval, utána pórusösszehúzó tonikkal minden nap, vagy minden másnap.

Radírozd úgy 2-3 naponta.


A hintőpor is jót tehet, bár az szárít, de ki tudja...


Himalaya Herbals Kurkumás szappannal megmosni, az is szárít, de amúgy is kell hidratáló/testápoló úgyhogy...(krémmánián megtalálod)

2012. ápr. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez attól van, hogy a hidegebb hónapokban az öltözék alatt nem szellőzött kellően a bőröd és befülledt. Jót tenne a napoztatás vagy pár alkalom szolárium, hogy kicsit leszáradjon. Ha nem túl érzékeny a bőröd, szappannal (nem folyékonnyal) dörzsöld át, kicsit hagyd rajta és mosd le.
2012. ápr. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Tudom írtad hogy most nincs pénzed kozmetikusra, gyűjtögess rá, addig meg tedd azt amit a többiek tanácsolnak, viszont mielőtt nagy napozásba kezednél menj el egy kozmetikushoz, különben szép ügyesen bele égeted a bőrödbe őket és még tovább tart mire eltűnnek.

Esetleg tényleg menj el bőrgyógyászhoz mert Ő adhat olyan kérmet ami segít.

2012. ápr. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!