Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A hónaljamon piros foltok...

A hónaljamon piros foltok vannak, hámlik egy kicsit a bőröm, és viszket. Ez ekcéma?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 3. 20:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen, mert allergiás voltam a dezodor illatanyagára. Azóta váltottam és olyat veszek ami sensitive. Azóta nincs ilyen problémám.
2012. ápr. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát ez több mindentől lehet, szóval nem biztos, hogy ami rám igaz volt, az rád is az lesz, szóval ne vedd tutira, amit mondok. =)


Nekem régen volt ez, és nagyon szenvedtem tőle, mert a végén már ki is sebesedett és nagyon fájt... Aztán kiderült, hogy az izzadástól van. Nem kell feltétlenül sokat izzadni hozzá amúgy, mégis felléphet ilyen irritáció. Ha esetleg neked is ezért van, akkor a patikákban kapható egy oldat, Solutio Antisudorica a neve, és úgy használd, hogy vizes vattapamacsra (ez fontos, mert ha csak önmagában használod, akkor túlságosan kiszárítja, és nagyon fájni fog és viszketni, de hatása akkor is lesz) ráteszel egy keveset, és azzal bekened a hónaljadat minden este, fürdés után. És tényleg segít, olvass utána csak itt gyakorikérdéseken. Picit lehet, hogy utána még a vizes vatta után is fájni fog, de korántsem annyira, mintha simán tennéd fel, szóval kibírható. =)

2012. ápr. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem attól volt ilyen, amikor a fémallergiámat már az izzadásgátló alumíniumtartalma is kihozta. Azóta csak olyan tudok használni, amiben ez nincs, az összes kommersz cucc kiüti a hónaljamat.
2012. ápr. 30. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!