Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Antibakteriális testápolóra...

Antibakteriális testápolóra lenne szükségem, mert allergiás vagyok, a bőröm viszont elég száraz. Milyen antibakteriális testápolók léteznek?

Figyelt kérdés
2009. jún. 16. 17:22
 1/7 anonim ***** válasza:

Mta vagy allergiás? Bármilyen üzletben kapható testápolóra, krémre vagy csak bizonyosra. Gondolom vmelyik összetevőre. Én is sajna a Coala kézkrém egyik összetevőjére allergiás lettem, mert nem voltam az.

Ezért ha tehetem nem használok boltban, forgalomban kapható kozmetikumokat, mert vegyszereket és olyan toxikus anyagokat tartalmaznak, még ha minimális mennyiségnem is, hogy éveken keresztül a szerveztben felhalmozódva allergiát és egyéb betegségeket okoznak.

És sokan nem hiszik ám el, de itt a példa rá, pl én, mert nem tudom, te mióta vagy allergiás a testápolóra.

A kérdésedre a válasz:) én nem hallodtam még olyat, hogy antibakteriális testápoló, de pl. vannak ai Ilcsi és a Forever kozmetikumok Bio, Natúr termékek,mert nincsennek benne tartósítószer, vegyszer és egyéb toxikus anyag. Azt nyugodtan hasznáhatsz, nem leszel allergiás rá.

Én is használom az Ilcsi és a Forever termékekt és nem vok rá allergiás, persze hogyan is lehetnék :)

Ha érdelek www. Ilcsi.com

2009. jún. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Azoka,aminben nincsenek szinezo es illatanyagok. A Vichy-nek biztos van, meg a La Roche Posay-nak. De egyszeru patikaban kaphato tejkrem is kivalo!
2009. jún. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

köszönöm. kb 2 éve vagyok allergiás, de nem derítették ki, hogy pontosabban melyik összetevőre, csakhogy a testápolók, tusfürdők, arckrémekben fellelhető vmely összetevőre.

az antibakteriálisat azért írtam, mert nekem pl volt arclemosóm, ami érzékeny bőrre volt kifejlesztve, tartósítószer nélkül, de ugyanúgy kijöttek a kiütések. ugyanez tusfürdővel. azóta antibakteriális arctisztítót és tusfürdőt használok, és ezekre nem jön ki semmi. pedig a tusfürdőben még illatanyag is van.

2009. jún. 16. 18:13
 4/7 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok,kb. 3. éve,hogy alig van olyan testápoló ami jó lenne.Ráadásul még ekcémás is vagyok ezért száraz a bőröm...Nekem tusfürdőben a Snonas,algás tüsfürdője vált be(100forintosba szoktam venni) testápolónak pedig,a Floren algás,vagy mézes testápolója vált be,illetve a Vis Vitalis körömvirág krémje.(testápolókat is 100forintosban szoktam venni.)

Ezektől nem száraz a bőröm,sőt az ekcémámon is nagyon sokat segít.(többet,mint a drága gyógyszertári krémek)


Remélem tudtam valamelyest segíteni:)

14/L

2009. jún. 17. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ilcsi és Forvere Natúr kozmetikumok!

Az uccsó válaszolónak meg az ekcéméra a forever alo vera First sprayt janánlom!

2009. jún. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Aloé balzsam

Már a biblikus korokban szerte a világ meleg és száraz tájain használták az aloét minden bőrbajra, gyulladásra, sebre, égésre, rovarcsípésre, ekcémára, kiütésre. Krém formájában az idősödő, vízhiányos bőrt regenerálja, nyugtatja, hidratálja és ellátja vitaminokkal. A leégéstől, szoláriumozástól károsodott bőrt csodálatosan feltölti, ellensúlyozza a nap öregítő hatását, és kitűnő a szabadgyökök ellen.


És Ilcsi aloé balzsam az ekcémára

2009. jún. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, 100ft-osba még sosem néztem testápolót, de abban egyetértek h sokszor a kevésbé ismert sokkal jobb mint az agyonreklámozott drága cuccok. úgyhogy benézek a 100ftosba:)
2009. jún. 18. 00:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!