Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tetováltassak a jobb...

Mit tetováltassak a jobb vállamra? A balon egy farkasfej van,30 éves rokker vagyok, konzervatív neveltetésű, és hetero.

Figyelt kérdés
2009. jún. 16. 18:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

hát ha farkas van akkor legyen a másikon valami indián/indián motívum,a lényeg h ne legyen egy nagy zűrzavar az egész!

Én személy szerint sose rakatnák magamra ilyen motívumokat de rockereken ilyet szoktam látni! ha bevállalós vagy, akkor nézz valami rockabilly tetkót,azok nagyon jók,színesek....nekem is olyan van,bár én lány vagyok,22,és inkább punkot hallgatok....:)

2009. jún. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

szerintem is valami indiános jól illene oda. :)

vagy esetleg még valami nordikus, germán mitológiai dolog, Odint is két farkas őrzi, meg ugye ott van Fenris, a farkas...

2009. jún. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Beleéreztetek, már nézegetem.
2009. jún. 16. 20:49
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
esetleg egy sast. elvégre nekem ez a 2 állat a legfenségesebb és legszabadabb.
2009. jún. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!