Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyi ideig hagyjam a hajamon...

Mennyi ideig hagyjam a hajamon a ricinus olajat? Segítség

Figyelt kérdés
2012. ápr. 4. 18:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Én egész éjszaka rajta szoktam. De elég neki 4-5 óra is.
2012. ápr. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Minél hosszabb ideig hagyod, annál jobb. Ha esetleg meg tudod azt csinálni, akkor tegyél egy pár cseppet a legvégére, gumizd össze a hajad (pl. kontyba) és hagyd rajta egész nap.

Ezek a természetes szerek mind nagyon hatásosak, csak hosszabb idő alatt tudnak csak hatni.

2012. ápr. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De am nagyon félek hogy nem jön le a hajamról és félek hogy nem tudom kimosni :(
2012. ápr. 4. 20:39
 4/5 anonim ***** válasza:

Hétvége előtt próbáld ki, vagy olyan napon, amikor másnap biztosan otthon leszel.

Én is aggódtam előtte, de ha olyan samponnal próbálkozol, ami mondjuk zsíros hajra, vagy korpás hajra való, akkor azok biztosan leszedik. Kétszer mosd át velük a fejed.

De ha logikusan gondolkozol, szerintem akár a szappanos víz is jó lehet, mert a szappan oldja az olajat.


De nyugi, le fog jönni. =)

2012. ápr. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi megnyugtattál..:)) mert már most épp rajta van a szempillámon az olaj és az ujjamról is alig akart lejönni,és úgy megilyedtem hogy akkor a haajmról se fog.:/ :)
2012. ápr. 4. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!