Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Váltózuhany mennyire fontos a...

Váltózuhany mennyire fontos a narancsbőr ellen?

Figyelt kérdés

Egyszerűen képtelen vagyok elviselni a váltózuhanyt. Próbáltam nem egyszer de nem megy. Pedig csak a lábamra engedem a vizet de azt sem bírom.


Váltózuhany nélkül is hatásos a Víz+Mozgás+helyes táplálkozás kombináció?



2012. ápr. 6. 18:46
 1/4 anonim ***** válasza:

a váltózuhany az ugye az hogy meleg viz utánna hideg?

azt énis csinálom és sztem tök jóóóó

elösször nagyon meleget kell aztán egy picit hideget és utánna tök jó, tökre felfrissit

pedig nekem nincs is amugy narancsbőrőm...éncsak azt hallottam hogy feszesebb lesz tőle a bőr

2012. ápr. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igen igen,az a váltózuhany. A vérkeringésre hat ha jól tudom, és ettől tűnik el könnyebben a narancsbőr, feszesedik a bőr. Lehet megpróbálom rávenni magam ha ennyire jót tesz :D És még élvezni is lehet... :D
2012. ápr. 7. 07:55
 3/4 anonim ***** válasza:
Háémmeg' asszittem' az valami sport :-D
2012. ápr. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én minden zuhanyzásnál csinálom és tény, hogy feszesíti a bőrt. Vedd rá magad, nem a legkellemesebb, de a cél érdekében mindent! :) Kitartás!
2012. ápr. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!