Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Narancsbőr ellen tudok valamit...

Narancsbőr ellen tudok valamit tenni? Életbe vágóan fontos.

Figyelt kérdés

Sziasztok 19 éves vagyok és lány.Naracsbőrős a lábam és a fenekem is,pedig egészségesen táplálkozom nem eszem édességet és sok vizet iszom.

Kb 14éves korom óta csak rosszabodott,most már pár éve nem járok emiatt standolni és nagyon sok helyre,mert szégyellem.

Már massziroztam is sokat mozgok.

Áhh nem tudom mit tehetek.


2010. okt. 16. 12:15
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Valami konkrét tipp érdekelne,vagy terv agy bármi.Betartok midnent
2010. okt. 16. 12:17
 2/11 anonim ***** válasza:
szia!szívesen segítek velem is ez van sokat mozgok,vékony vagyok,sokat iszok mégis narancsbőrös voltam/vagyok(a fenék,comb részen)de amióta elhagytam az édességeket(amikből sokat ettem,nagyon szeretem:() azóta javult a helyzet.de mire eltűnik az pár hónapba is tellhet,türelmesnek kell lenni...te miket eszel?mennyit iszol és mit?mennyit mozogz pontosan?írd meg és megpróbálom megmondani hol a hiba:)
2010. okt. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem is van, de nekem a futastol, biciklizestol es gorkorizastol 3-4 honap alatt lathatoan sokat javult. Ti mit sportoltok? en is sokat iszom, napi 2-3 litert, gyumolcsteat edesites nelkul, vizet, gyogyteakat.
2010. okt. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
első vagyok,én táncolok hetente 2x és 3xaerobicozok plusz futok ha jó az idő...de az étrend fontos,ja és csak viet szoktam inni:)
2010. okt. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Nekem sem segített semmi. Én az étrendemen változtattam és sokat mozogtam. Ez nem volt elég ezért e mellé narancsbőr elleni krémet használtam napi 3szor. Heti 4szer 1 órát edzettem stb. És már szinte semmi nyoma. Sztem próbálj ki valami krémet, de ne akármit, de dölj be a marketing dumának. Nekem pl az avonos vált be. :)
2010. okt. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Öszintén nincs pénzem krémekre=( meg többnyire allergiás vagyok az összes kozmetikai cuccra pl alapozó,szemfesték egy csomó krémre is..szóval úgy nem merek vásárolgatni hogy probálgatom és végül egyiket sem használhatom.


Vizet izom,többnyire rózsaszin Theodorát.Vagy csapvizet.

Maximum ami édesség az a néhai tea,de az is reggelente,amikor meg vagyok fázva vagy csak rossz kedvű.

Szóval értem,semmi de semmi cukor?Semmiben?Akkor mondjuk banánt sem ehetek?

Sok almát eszem és narancsot-milyen ironikus nem?:D

Lehet hoyg a hús miatt van?Sok húst eszem,mindenféle formában...De pl lefekvés előtt 3 órával előtte már semmit..meg csak ebédkor eszem rendesen este "vacsinak" csak mondjuk egy piritost.

Mit zárjak ki az étrendből a cukron kivül?

Heti 8órát mozgok.Falatmászom és Judózom.

2010. okt. 16. 16:56
 7/11 anonim ***** válasza:
na első vagyok megint:D banánt nyugodtan ehetsz,nem a gyümölcscukortól leszel narancsbőrös,sőt!én vmikor 1nap csak azokat eszem és egyre jobb...:) minél több nyers,feldolgozatlan élalmiszert kellene enned.a sok hús nem épp jó,mert ha túlzásba viszed elsavasodik a szervezeted,ezzel pedig a narancsbőröd se tűnik el.de halat,sovány húsokat egyél párolva vagy roston sülve,amikor kívánod.:)csak próbálj inkább a nyers élelmiszerek felé hajolni...ja és kenyérből/piritósból csak a teljes kiőrlésű,barna ami jó:)semmi finomított,mindent csak természetesen!és min 3l víz e mellett..
2010. okt. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
krémet meg én se használok,mégis egyre feszesebb!:D(amúgy én vega vagyok,de a csokiktól lett ilyen a bőröm...iszonyatos mennyiségbe ettem,szóval kifejezetten az ehhez hasonló agyonfinomított,feldolgozott,műkaják okozzák..sajnos)
2010. okt. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Te a szendvicsedben a húst mivel helyettesited?

2010. okt. 17. 12:38
 10/11 anonim ***** válasza:
hát paprikával,salátával,ubival,paradicsommal imádom.de reszelt répa is mehet bele;)sokfélét lehet csinálni így is...:)
2010. okt. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!