Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen gyakorisággal használjá...

Milyen gyakorisággal használjátok a ricinus olajat a szempillátokra?

Figyelt kérdés
Naponta? Vagy hetente?
2012. ápr. 7. 15:20
 1/5 anonim ***** válasza:
11%
nem, inkább szorulásra
2012. ápr. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Látom figyelmesen végigolvastad a kérdésem. Gratulálok. Ja és sajnálom, hogy szorulásod van.
2012. ápr. 7. 15:33
 3/5 anonim ***** válasza:

Hetente 3-4x átlagba. Van, amikor többször, van, amikor kevesebbszer.

Osztálytársam levágta a szempilláinak a végét, és elkezdte használni a ricinus olajat minden nap és láthatóan dúsabb a szempillája. Hosszabbnak nem mondanám, de idő lesz, mire megnő neki.

Én mondjuk nem merem levágni a szempillám végét, nagyon féltem a szemem. Elég nekem a ricinus is. :D


Szóval szerintem hetente 3-4x legalább érdemes használni, főleg akkor, ha minden nap használsz szempillaspirált.

16/L

2012. ápr. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szia. Köszönöm a válaszod. Igen általában minden nap használok szempillaspirált. Hát levágni azért én sem fogom:)
2012. ápr. 7. 15:45
 5/5 anonim ***** válasza:
És nektek nem dagadt fel a szemetek miótán szempillára kentétek?Én este szoktam,és reggelre feldagad.
2014. febr. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!