Mi lenne a megoldás?

Figyelt kérdés
Az lenne a problémám, hogy elég sötét bőrűnek születtem,(de magyar vagyok), és ezért mindenki kisebbséginek hisz... Ez engem eléggé zavar. Van e olyan gyógyszer, eljárás, módszer, akármi amivel legalább egy kicsit fehérebb lehetnék? Válaszokat előre is köszönöm:)!

2012. ápr. 10. 19:22
 1/10 anonim ***** válasza:
plasztika(lsd. michael jackson). am ne foglalkozz velük. az ilyeneket azért csinálják, mert irigykednek, hogy ők több ezer forintot otthagynak a szoliban, hogy barnák legyenek, Neked, meg természetesen meg van ez az adottság.
2012. ápr. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Egy kicsit fehérebb leszel és mindenki romának néz.Sztem inkább örülj hogy feka vagy és ne törödj másokkal.
2012. ápr. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
a kisebbségieknek nemcsak a színűk más, hanem az arcberendezésük, viselkedésük is. Öltözzél szépen, viselkedjél normálisan és nem hiszem, hogy kisebbséginek néznek.
2012. ápr. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Örülj neki, egy csomó nő heti 5szor szolizni jár és bőrrákot kap tőle.
2012. ápr. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:) Jófejek vagytok!:D. Hármas: megpróbálok!:) még egyszer köszi mindenkinek!
2012. ápr. 10. 20:22
 6/10 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy még az is rátesz egy lapáttal, hogy elég underground stílusú vagyok. Szóval ilyen rap, breakdance, hip-hop, beatbox, graffiti (ez így mind) amiket a NewYork-i fekák találtak ki és legtöbbször nem magyar emberek űznek:D (LEgalábbis szerintem.)
2012. ápr. 10. 20:41
 7/10 anonim ***** válasza:
legjobb az lenne ha ezen a stiluson amit leírtál változtatnál Az USÁban hónapokat töltöttem el főleg NEW YORK.ban, ahol ez a viselkedési mód már csak az alja négereket jellemzi. Ennél már legyél különb.
2012. ápr. 11. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Rendben!:) Köszönöm! A graffithez annyira nem ragaszkodom, akár le is tudok mondani róla, de a breaket és a beatboxot már elég régóta csinálom ahhoz, hogy csak úgy abbahagyjam:)!

Köszönöm mindenki válaszát!

2012. ápr. 11. 17:14
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ne változtass magadon mások kedvéért, de te tudod... :)
2012. ápr. 12. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy igazad van:DD köszi!:)
2012. ápr. 13. 16:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!