Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok, ti hogy bírjátok ki...

Lányok, ti hogy bírjátok ki az epilátort, gyantát "ott lent"?

Figyelt kérdés
Van hatásos érzéstelenítő módszeretek?
2009. jún. 18. 14:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb érzéstelenítő módszer ami hatásos is, a rendszeresség. Ha pl kéthetente epilálod le ott lennt, akkor már a második eset fele annyira se lesz fájdalmas, mint a legelső, és a 3. és 4. után már egész automatikus és elviselhető lesz. De ha kihagysz akár 2-3 hónapot is két epilálás között, megint a szemed guvvad kifele amikor csinálod. Tapasztalat :)
2009. jún. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
95%

Sehogy, nem vagyok én mazochista! Brrrr belegondolni is rossz. Max. borotva. De - mondok valami lehet, megdöbbentőt :P - nem kell annak tökcsupasznak lennie. Én az enyémet nem bántom, max. oldalt, és attól még ugyanúgy élveztem a szexet, és a partnereim is.

28/n

2009. jún. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Gyorsan ! Hozzá kell szokni, ha ez valakinek fontos. A borotva borzasztó, már egy óra múlva szúr viszket.. nekem a gyanta vált be, csak az első néhány alkalom fáj nagyon, lényeg hogy gyorsan csináld, mert ha kicsit is megállsz gondolkodni, tuti nem fejezed be. Utána már nem fáj annyira, meg ritkul is.
2009. jún. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!