Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szoliba bikinibe szoktak járni?

Szoliba bikinibe szoktak járni?

Figyelt kérdés
?
2012. ápr. 12. 18:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Te döntöd el, hogy akarsz-e bikinicsíkot, vagy sem. Kolléganőm pl. mindig visel szoláriumban fürdőruhát (csak alsót), mert ő így érzi jól magát. Csoporttársam ellenben meztelenül szolizik, hogy ne maradjon nyoma a fürdőruhának.
2012. ápr. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ezt neked kell eldönteni, általában meztelenül szoktak szolizni az emberek, így mindenhol egységesen barnulok. Nyáron a napon úgy is megmarad a bikini nyoma, így pedig nem lesz akkora a kontraszt. :D

Én is jártam egy hónapig most, én tangába szoliztam, mert tanga nélkül feszélyezve éreztem volna magam.

2012. ápr. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
értem .... köszönöm mindenkinek
2012. ápr. 12. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!