Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nem értek a póthajakhoz...

Nem értek a póthajakhoz valaki segíteni, felvilágosítana?

Figyelt kérdés

Tegnap voltam fodrásznál és nagyon sokat vágott a hajamból. Szörnyen érzem magam és csak bőgni tudok a hosszű hajam után. Már majdnem derékig ért és most váltól úgy 5 centivel hosszabb. Egyszeerűen nemtudom elviselni és várni se hogy megnőljön... Arra jutottam, hogy póthajat szeretnék, csak életemben nem foglalkoztam ilyenekkel és nem értek hozzá. Egyáltalán milyenek vannak? Hol árusítanak ilyet? Ki rakja fel és hogyan?:S

16/L.


2012. ápr. 13. 10:43
 1/1 anonim ***** válasza:

Több féle póthaj van: ázsiai, indiai, orosz és európai (az utóbbi a legjobb). Ügyelj arra, hogy a saját hajaddal megegyező színű legyen a póthaj, mert ha elüt a szín, akkor egyértelműen látszik, hogy póthajad van.


A legegyszerűbb, hogy megbeszéled a fodrásszal, aki felteszi neked a póthajat, hogy milyen hosszút szeretnél és ő megrendelni neked.


A legismertebb a hajfelvarrás, amit csak akkor ajánlanék, ha elegendő takaróhajad van, mert különben nagyon feltűnő. A gyűrűzést nem ajánlom, nagyon feltűnő tud lenni és jót még nemigen hallottam róla. Nekem már egy jó ideje keratinos hőillesztéssel van feltéve a póthaj és szeretem. Ez a legkevésbé feltűnő eljárás és a hiedelmekkel ellentétben nem károsabb egy egyszeri hajvasalásnál. Emelett még a ragasztócsíkos póthajat tudom ajánlani, az sem túl feltűnő.

Olvass utána a technikáknak a neten, ott megtalálod, hogy pl. milyen időközönként kell leszedetni, árak stb.


Csak akkor vágj bele, ha kellőképpen tudod ápolni, mert hamar tönkre tud menni a póthaj (mivel élettelen) és azt már nem tudod úgy rendbehozni hajápolókkal, mint mondjuk a saját hajad. Kb. napi 30-60 percet kell vele foglalkozni.


Ha van kérdésed, akkor írj nyugodtan.

2012. ápr. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!