Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha naponta 30-40 percet...

Ha naponta 30-40 percet futok, és mellé testsúlyos edzést csinálok, akkor lesz az alakomban változás?

Figyelt kérdés
19/f vagyok, 60 kg és 175cm magas. Étrendem: a rendes hétköznapi kaják, amit mindenki eszik :D (gyors kaja, csipsz, üdítők és egyéb hasonlók nélkül). Csinálnám keményen minden nap. Alakváltozás értsd: lapos has (nem kell kockás, persze nem lenne rossz :D, csak lapos, mert nem akarok pocakot majd), kisebb segg, és átlagosan izmosabb kinézet (nem akarok schwarzi izmokat :D, csak ne legyek nádszál)
2011. okt. 3. 22:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Igen lesz.De nem tudom minek ilyet kérdezni ez tényleg rengeteg dologtól függ.A jelenlegi fizikumodtól is, én pl annyira sovány voltam hogy 2hónap fekvötámaszozás is eléggé meglátszott rajtam.A kajálás is rengeteget számit. Ha valaki megváltoztatja az életmódját pl elkezd sportolni annak fél-egy év alatt látványos változást lehet elérnie.

Azért nem kell tőle félned hogy egyszercsak arra ébredsz hogy olyan tested van mint Arnoldnak :D

2011. okt. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha a testsúlyos edzéseket nagy odafigyeléssel és szabályosan hajtod végre akkor el lehet érni szép eredményeket vele. A lényege ugyebár hoy a saját testsúlyodig dolgozol, egy szintig fejleszt ha azt elérted ( az se 2 hónap míg kihozod ebből a maxot)akkor már csak súlyzós edzéssel tudsz többet elérni. vagy ha súlyokat nehezéket aggatsz magadra :D


A jó kaja, sok fehérje, sok pihenés elengedhetetlen, tényleg keményen csináld a gyakorlatokat, amíg csak bírod és mégegyet. fáradjanak ki az izmok rendesen, de ne told minden nap tarts pihenőnapot regenerálodás alatt fejlődik az izom!

Hasizomgyakorlatok- hasprés, felülés, lábemelés, törzsfelhúzás jó gyakok, ha tudsz Húzodzkodás -hátra a leghatásosabb testsúlyos gyakorlat, ha nem tudod megoldani fogsz két stabil széket egymással szembe kb 1,5 méterre rakod, egy partfist keresztbeteszel aláfekszel és felhúzod magad úgy hogy csak a sarkad van a földön; tolodzkodás, tricepsz és mell, Fekvőtámasz- váll, mell, tricepsz;

két egykezes súlyzót azért nem árt beszerezni bicepszre;

2011. okt. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A partfis ketté törik ám egy ember súlya alatt... :)

A többivel viszont egyetértek.

Annyit hozzátennék, hogy minden csak elhatározás kérdése. Illetve, ha csinálod akkor minden jönni fog magától. Elkezd gyarapodni az étvágyad stb. Aztán, mikor először észreveszed magadon a változást egyre jobban fogsz ügyelni a "szabályok" betartására, míg végül életmóddá válik. És ezalatt nem azt értem, hogy brutál diétákon fogsz élni, csak azt, hogy más lesz, mint a mostani.

2011. okt. 3. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!