Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok! Ti hogy szoktátok...

Lányok! Ti hogy szoktátok szőrteleníteni magatokat a nemi szervnél?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 15. 11:24
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%
Bikinivonalat borotválom, de azt hiszem ideje lenni áttérni az epilálásra, főleg, hogy jön a nyár. Kinek van kedve kétnaponta bikinivonalat borotválni?! Egyébként pedig ollóval rövidre vágom, nekem ez a legkényelmesebb megoldás! :)
2012. ápr. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
100%
borotva
2012. ápr. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim válasza:
sehogy nem én vágom.
2012. ápr. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim válasza:
100%
én kétféleképpen szoktam, ill. ha időm engedi 3féleképpen. Borotváltam, amit persze gyakrabban kell megismételni,ráadásul amikor újra kinő a szőr, akkor sebes is lehet,és vérezhet,és csúnya lehet a végeredmény.Az epillálásnál szenvedek, a könnyeim potyognak a fájdalomtól, és sokszor csak elszakítja a szőszálakat,így a gyökere bent maradt. Amikor még volt időm, kipróbáltam csipesszel kiszedni,ez persze időigényes még akkor is, ha gyorsan csinálom, a végeredmény viszont szép és tartós.Gyantát nem próbáltam,sejtem h azt biztosan nem bírnám. Szeméremajkaknál pedig csakis borotvát használok. De én azt mondom, hogy érdemes pénzt összespórolni és lézerrel eltávolítatni,ez a megoldás legalább fájdalommentes, időtakarékos megoldás lenne,és hosszabb távra szóló megoldás lenne. Ki szeret állandóan a szőrtelenítéssel pepecselni....Én egyelőre pénzt gyűjtök arra, hogy a combomon és a lábszáramon lézerrel leszőrtelenítsem. Remélem hasznos volt a válaszom.
2012. ápr. 17. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim válasza:
100%
Sziasztok!Regebben kozmetikussal gyantaztattam teljesen...de aztan elköltöztünk ugyhogy azota a borotva...de mar nagyon unom...alltalaban ha menszesz utan csinalod akkor meg kihosszabban tart..de ez a lezeres megoldas jo ötlet..meg nem is gondoltam ra!:-) mennyibe kerül kb.?
2012. ápr. 17. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
94%

lehet hülyeség de én mindig arra gondolok lehet még egszer megint a szőrös lesz a divat és ha lézerrel megcsináltatod azt már nem lehet visszacsinálni:DD

de adja isten h sose legyen az:DDD

2012. ápr. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim válasza:
100%
16/16 :-) enfelölem lehet akarmilyen a divat ha szörtelenül kenyelmes ugy is maradok..es a parom is igy kedveli..:-)))
2012. ápr. 18. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
100%

Bocsánat az offért, és lehet, hogy hülyéket fogok kérdezni.

Még eddig rendesen sosem szedtem le a szeméremszőrt, csak a bikinivonalat, azt is borotválással. Viszont szeretnék rászokni arra, hogy az egészet leszedem.

Hülye kérdés, de ti hogy fértek rendesen hozzá? Le tudjátok szedni rendesen az egészet? Mert ugye a szeméremajkak puhák. És eldobható borotvával csináljátok, vagy rendessel? Egyszer próbáltam, de valahogy nem sikerült teljesen, csak úgy nagyjából. Meg az is zavar, hogy nem látom be az egészet.

Mégegyszer bocsánat, lehet inkább új kérdésnek kellett volna írnom, de ha már ez a téma felmerült, gondoltam jó lesz itt is.

2012. ápr. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
én eldobható borotvával szoktam,zuhanyzás közben,úgy h leülök és szétteszem a lábam:Dhát kicsit szét kell húzni h rendesen meg tudd csinálni.és ha nem látod rendesen sztem használj egy kézitükröt
2012. ápr. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:
Ha elmegyek a kozmetikushoz gyantázásra, már az első alkalommal teljesen simára tudja gyantáztatni?
2012. ápr. 18. 22:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!