Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok! Ti hogy szoktátok...

Lányok! Ti hogy szoktátok szőrteleníteni magatokat a nemi szervnél?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 15. 11:24
1 2 3
 21/29 anonim válasza:

19:02 en szoktam neha szörtelenitö kremet hasznalni az is nagyon jo..csak vigyazz vele hogy a hüvelybemenetnel ne nagyon kend be...es a megadott idöt ami a dobozon van ne lepd tul..aztan utana mar könnyü borotvalni is...en a VEET-et hasznalom


Kerdezö..A kozmetikus leszedi elsöre,persze..az enyem azt mondta hogy könnyebb neki ugy gyantazni ha hosszabb a ször hiszen azt könnyebb kitepnie... ki lehet birni..a szüles fajdalmasabb..:-)))

2012. ápr. 19. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat mindenkinek :)..hát ahogy láttam eddig,meg mondjuk én is már gyantáztattam csak nem ott,és a gyantázás csak 1-2 pillanatig fáj,aztán meg lehet szokni,szóval remélem kibírom majd :).
2012. ápr. 19. 08:07
 23/29 A kérdező kommentje:
és még valami: ilyet akármelyik kozmetikus vállal?
2012. ápr. 19. 08:28
 24/29 anonim válasza:
Szerintem igen...altalaban idöpontot kell ugyis kerni en a helyedben telefonon kerdeznek utana.Sok sikert! :-)szia!:-))
2012. ápr. 20. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

Az 5. válaszoló vagyok:

Miért írtad nekem a gyantázást? Nem értem.

2012. ápr. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:
5. válaszoló: azt igazából kérdésnek szántam,hogy az epilálás sokkal jobban fáj,mint a gyantázás?
2012. ápr. 20. 16:44
 27/29 anonim ***** válasza:

Jajj, bocsi, elbambiztam. Nem tudom, én még nem gyantáztam.

(5ös voltam)

2012. ápr. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 Varga Esztíí válasza:
Én mindig borotva.
2012. ápr. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

Lézeres szőrtelenítésről hallottam jókat és rosszakat egyaránt. Valakinek bejött, míg másnak a kezelések abbahagyása után pár hónappal már ugyan úgy szőrösödött, mint előtte.

Egyáltalán nem végleges, ez csak reklám. Szerintem a legolcsóbb és legkevesebb macerával járó a gyantázás. Én már több éve járok és jelentem, alig nő rajtam valami szőr.

22L

2012. ápr. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!