Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tudtok ajánlani valami készítm...

Tudtok ajánlani valami készítményt vagy praktikát a haj gyorsabb növelése érdekében?

Figyelt kérdés

Érdekelne ugyanez a haj lassabban való növelésére is.

(Most volt fodrásznál és eléggé elrontotta + még elég rövidre vágta a múltkorihoz képest)



#haj #hajnövesztés #Haj növelése
2012. ápr. 15. 12:57
 1/3 anonim válasza:

gyorsabb növekedésre jó a ricinus olaj, a sörélesztő tabletta, a kovaföld kapszula, a varga hajszesz.

ezeket baráti áron be is szerezheted.

2012. ápr. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Ilyet hol tudok venni? (nem vagyok jártas a témában)

És mit értesz baráti árnak? :)

2012. ápr. 16. 22:30
 3/3 anonim válasza:

Ricinus olajat a patikában vettem 180 ft-ért 300 ml-es kiszerelésben, s heti egyszer kell alkalmazni, tehát viszonylag sokáig elég.

Sörélesztő tabletta 600-1400 ft között mozog és normál esetben napi 3 a javasolt adag. Rossmann, dm, gyógynövénybolt biztos, esetleg gyógyszertár.

Kovaföld kapszula az húzósabb, olyan 1500-3000 között mozognak, van többféle, de nem biztos, h a legdrágább a legjobb. Ugyanott lehet kapni, mint a sörélesztőt.

A többi hajszesz, pl. Varga, Bánfi, stb. 2-3-4 ezer ft körül vannak, s ugyanott, mint az utóbbi kettő.

Remélem tudtam segíteni ;)

2012. ápr. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!