Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon hullik a hajam. Szerint...

Nagyon hullik a hajam. Szerintetek lehet attól, hogy nem nagyon járok fodrászhoz? Utoljára októberbe voltam.

Figyelt kérdés
Lány vagyok és vékonyszálú a hajam. Nagyon durván hullik és nagyon megijedtem,szeret(tem) a hajam,de már a barátnőim is avval piszkálnak,hogy kopaszodom... ami azért nem igaz,de sokkal kevesebb hajam lett. anyám kész van tőlem,hogy mindenhonann a hajamat szedi össze akárhova megyek.. pedig én ápolom a hajamat és nagyon örülnék,ha olyan szép nagy dús hajam lenne de most csak ilyen szar :'( utálooom..mit tegyek,hogy ne hulljon annyira? még visszanőhet a hajam? Segítsetek kérleeek!

2012. ápr. 15. 20:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Tuti nem a fodrász a baj. ÉN évente járok, mégse hullik. Inkább vitaminhiány lehet.
2012. ápr. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ne fesd,ne vasald,ne mosd sűrűn és minél kevesebb vegyszert használj.

Ha nagyon hullik,akkor menj el bőrgyógyászhoz.

2012. ápr. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
tavasz van, ilyenkor mindenkinek jobban hullik. Egyébként én egész évben állandóan a hajakat szedegetem mindenhonnan, hosszú hajam van, sötét, persze, hogy meglátszik, ha egy hajszál is leesik a padlóra. Ha nagyon félsz, kérjél vérképet, addig meg szedjél multivitamint.
2012. ápr. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
B vitamin esetleg vas hiány , én szednék a helyedben cinket is. De vizsgáltasd ki magad
2012. ápr. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

3-4 naponta szoktam hajat mosni

egyébként köszi a segítségeket. anya is azt mondta,hogy vérvétel de félek tőle:/

2012. ápr. 15. 20:49
 6/6 anonim ***** válasza:
Vérvétel;) szerintem ne húzd az időt, addig csak mégtöbb hajd fog kihullani...
2012. ápr. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!