Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fodrászhoz illik zsíros...

Fodrászhoz illik zsíros hajjal menni?

Figyelt kérdés
húgom megy holnap festetni. Azt állítja, h neki mondta múltkor a fodrász(mikor vágatni ment) h feleslegesen mosta meg előtte, megmossa ő úgyis. Most megy festetni és megint nem akar hajat mosni, de szerintem meg ez illetlenség. Vagy festés előtt is megmossa?
2012. ápr. 4. 20:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
77%

ne mossa festés elött mert jobban károsít

nekem is mindig mondja a fodrászom hogy ne mossak hajat, ha kicsit zsíros, jobban fog meg nem káros annyira

2012. ápr. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
26%

Hiába mossa meg a fodrász, akkor sem illik oda menni olyan hajjal,mint akinek egy zsírosbödönt a fejére húztak.

Most nincs arról szó,hogy mit szól a fodrász, hanem ez is az emberektől függ.

2012. ápr. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
56%
A fodrász mindenképpen megmossa, addig hozzá sem nyúl, legalábbis normális fodrász nem. A festés pedig akkor hatékony és tartós, ha zsírosabb hajra teszik fel, azt csak a festés után mossák.
2012. ápr. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
nem zsíros a haja nagyon, vasárnap este mosta meg. De akkor megmondom neki h ő nyert és festés miatt mehet így :)
2012. ápr. 4. 20:57
 5/16 anonim ***** válasza:
94%

1. Zsíros hajat kell festeni.

2. Fodrászhoz azért megy az ember, hogy megcsinálják a haját. (A gazdagok nem sz*rakodnak otthon, hetente többször járnak mosás-szárításra, szerinted ők hogy mennek?) Ennyi erővel orvoshoz ne menjen betegen az ember (mert még elkapja!), étterembe meg éhesen, mert mit szólnak, ha sokat eszel. A fodrász azért kapja a pénzét, hogy a zsíros hajat megmossa.

2012. ápr. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
68%
Én is mindig zsíros hajjal megyek, mert azt jobban befogja a festék. A fodrászom mondta. Ha nem volt zsíros a hajam, akkor vízpermettel tette nedvessé.
2012. ápr. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
89%
Akárhogy is mész, gondolj arra, hogy a fodrásznak már volt dolga nálad igénytelenebb emberrel is.
2012. ápr. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
egyrészt jobban befogja, másrészt a frissen mosott hajra festésnél sokkal jobban viszket a fejed a festéktöl,amig rajta van,mintha zsiros lenne. nekem ezt is mondta és nálam ez is bevált.
2012. ápr. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
79%

"Vicces volt, amikor először találkoztunk, Ibolya enyhén szólva elrontott hajjal érkezett, amit saját magának vágott. Ráadásul nem volt éppen frissen mosott a haja, úgyhogy elküldtem hajat mosni."

Ezt Koczka Beatrix (sztárfodrász, ha esetleg vki nem tudná) írta Oláh Ibolyáról... csak gondoltam szólok, hogy ilyen fodrászok is vannak:)

Ettől függetlenül én sem mostam soha hajat pont fodrász előtt, ez hülyeség szerintem.

2012. ápr. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
18%
Mielőtt festetem, előtte 2 héttel már nem mostok hajat. Bár én valóban úgy nézek ki, mint akinek zsirosbödön van a fején, igy is szét tudnám kaparni a fejem.
2012. ápr. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!