Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nem tudok választani:Szőke...

VV Viki kérdése:

Nem tudok választani:Szőke (platina vagy aranyszőke) vagy sötétbarna?

Figyelt kérdés
Az én hajszinem piszkosszőke de nem tudom eldönteni h melyik legyen.Anyukám szerint szőke barátnőim szerint sötétbaran.Nem tudok választani mert mind a kettő tetszik.Segítség.Ajánlani is lehet hajszineket...

2012. ápr. 18. 16:11
 1/8 anonim ***** válasza:

Maradj szőke:)

F

2012. ápr. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de én piszkosszőke vagyok....nem szőke
2012. ápr. 18. 16:15
 3/8 anonim válasza:
ha piszkos, mosd meg :)
2012. ápr. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A piszkosszőke is szőke. Benne van a nevében:D De, ha mutatsz képet magadról, akkor simán megmondom, hogy milyen legyél:P:)
2012. ápr. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
szerintem aranyszőkét válaszd. nekem egyszer olyanra volt festve és nagyon szép volt.
2012. ápr. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
ha elküldöd privát üzibe az e-mail címet akkor küldök képt....amúgy meg mindenkinek köszi az ötletekért....jót nevettem volna ha valami vicceset írtál vona...amúgy meg mosom nagyokos :)
2012. ápr. 18. 18:25
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a szőkét válaszd. Mert, ha az eredeti hajszíned is egy kicsit szőke, akkor lehet, hogy tényleg az állna jobban
2012. ápr. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köcce :))
2012. ápr. 19. 19:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!