Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fodrászok, ti mennyi borravaló...

Fodrászok, ti mennyi borravalót vártok el?

Figyelt kérdés

Régen az állami fodrászatokban szokás volt a hajmosónak aprót adni és a fodrásznak a végén, hiszen ők elég alacsony, fix fizetésért dolgoztak, a borravalóból éltek.


Viszont ma már minden utcasarkon maszek fodrászat van, méregdrágán dolgoznak és ugyanúgy várják a borravalót.


Engem nagyon lehülyéztek ismerősök, amikor a 8700 Ft-os számlára otthagytam 10 ezret, ráadásul a fodrászom ugyanolyan fapofával végezte a munkáját mindig, nem tűnt úgy, mintha örülne a borravalónak, inkább teljesen természetesnek vette.


Mások adnak borravalót? Mennyit?



2012. ápr. 20. 13:36
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ja, meg alapból nem illik elvárni a borravalót.
2012. ápr. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
62%
én 200-at, fenékig érő hajam van, de 8700at a büdös életben nem adnék ki fodrásznál
2012. ápr. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!