Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 6-os mélységű barna haj...

6-os mélységű barna haj folyamatosan kikopik?

Figyelt kérdés
Barna vagyok 2-3 éve, de annyira elegem van, hogy amikor befestem a hajam szép szine van (nincs vörös árnyalata és szép barna, de 3-4 hajmosás után mikor természetes fényben vagy napon vagyok ilyen vöröses barna :( Teljesen más a hajszinem havonta és zavar:( Én ilyen hajszinvédő samponokban nem hiszek sajnos. Meg olyan jó lenne ha csak a tövét kéne festenem havonta és szépen nőne a hajam, de így képtelenség csak a tövét, mert elütne, hiába használom ugyan azt a festéket :(
2012. ápr. 16. 08:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Én is ugyanígy vagyok, szintén 6-os festéket használok (hamvasat, szóval pontosabban 6.1-eset). Az első 1-2 mosás után gyönyörű barna a hajam, viszont utána kezd foltokban kikopni (általában középtájt, a vége mindig szép marad) és vörös lesz. Te milyenről fested erre a színre? Nekem nagyon sötétbarna a hajam, ráadásul a fodrász többször el is cseszte nekem, össze kutyult mindent, ezért üt vissza mindig a vörös.
2012. ápr. 16. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

és ezt kenem rá egy ideje, de most közel sem hasonlit rá max kb 1 hétig :(

[link]

2012. ápr. 16. 09:17
 3/7 A kérdező kommentje:
szerintem neki állok egyre világosabbat kenni rá.....úgy is világos vörösbarnára kopik ki mindig szóval nem lesz nehéz, nah meg semmi vöröses árnyalat a festékben és akkor világositok, mert ebből nagyon elegem van sajnos :( szőke viszont nem akarok lenni :/
2012. ápr. 16. 09:18
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem köze nincs ehhez a színhez. :D Én Alfaparfot használok, elvileg jó minőség, mégis hamar kopik...
2012. ápr. 16. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
én syoss-t használok , lassan egy féléve próbálom visszahozni barnára a hajam szőkére , és csak annyit tudok mondani , hogy ne világositsa senki sem mert lekopik igyis ugyis , és ha tartősra akarjuk akkor kell bele rakni külön pigmenteket , lehet elsőre kicsit sötétebb mint amit szeretnénk de az is kopik de viszont tovább tart .
2012. ápr. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
szőkéről*
2012. ápr. 16. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyanez a problémám! Már évek óta az álomhajszínem a hamvas barna és még mindig nem sikerült hosszú távra elérni! Kezdek letenni róla, ugyanis pár hajmosás után nekem is ilyen vöröses, sárgás fényűre kopik ki a tövénél, ami természetes fénynél még szembetűnőbb! :S Bár azt olvastam, hogy akinek a természetes hajszínében alapból vörös pigmentek vannak, annál ez a probléma mindig fent fog állni. Ez eléggé elkeserítő! :(
2012. ápr. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!