Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mikor lesz a javulás?

Mikor lesz a javulás?

Figyelt kérdés

Holnap lesz két hete, hogy sószappant használok a pattanásaimra.Sokan írták hogy erre jó, arra jó, mindenre jó, meg minden.Olvastam, hogy a használatának a kezdetekor először rosszabbodás várható, ami a méregtelenítés miatt van.Namost az a helyzet, hogy már egy hete tart ez az állapot, hogy még az orrlyukamban is pattanás nő.És most tele van az arcom pattanással a kezdeti néhány helyett.Mikor jön a jó rész, amikor a pattanásokat eltünteti, nem pedig az ellenkezőjét?


Arra gondoltam, hogyha jövő hét szerdáig nem lesz változás, akkor elmegyek kozmetikushoz vagy bőrgyógyászhoz aztán majd ad rá valami normális dolgot.


2012. ápr. 20. 16:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem ha valamitől rosszabb a helyzet, akkor az nem jó, én abbahagynám a helyedben. Valószínűleg érzékeny a bőröd, a só marja, és így még pattanásosabb lesz.

Megéri meglátogatni a bőrgyógyászt, plusz szerintem próbálkozz valami más natúr szappannal, mondjuk teafaolajossal vagy kecsketejessel.

2012. ápr. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szarni az egészbe elmegyek bőrgyógyászhoz azt kész.
2012. ápr. 21. 16:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!