Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tehetek, hogy ne legyen...

Mit tehetek, hogy ne legyen annyi pattanásom? Vagy, hogy tüntethetem el őket?

Figyelt kérdés
Mondhattok bármit rá! De jobb lenne házilag.

2012. ápr. 21. 16:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Kozmetikus, vagy bőrgyógyász.
2012. ápr. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Próbáld ki, hogy naponta 1-2x olcsó szappannal mosol arcot.
2012. ápr. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Próbáld kizárni az étrendedből a csokit, csipszet, szénsavas üdítőket, és egy-két hétig igyál minden nap csalánteát (kb fél liter, friss csalánból a legjobb de a szárított is megteszi- muszáj lesz sajnos cukrozni mert elég rossz íze van :/) Ha teheted szedj sörélesztőt, vagy egyél sima élesztőt.

A pattanásos területekre se kenj mindent amit találsz, csak natúr, vagy háziszappannal mosd, patikában kapható szalicilos szesszel (párszáz ft) vagy cinkrázóval (szintén annyi) kend le a pattanásokat, de vigyázz mert eléggé szárítanak.

Mindig legyen tiszta a törülköződ, ágyneműd, ne hordj műszálas cuccokat ha a hátad is érintett. Arcnak jót tesz ha éjjelre egy tiszta törölközőt teszel a párnád alá.

Bocsi ha kicsit sokat írtam, de nekem rengeteg, és nagyon csúnya gyulladt patijaim voltak, a bőrgyógyász sem tudott segíteni, pedig felírta a legdurvább cuccokat is, de ezek kb a pattanások 80%át eltüntették.

Ha kipróbálod, írd majd meg hogy bevált-e kíváncsi vagyok mások tapasztalataira is! :)

2012. ápr. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mora terápia...100% természetes, táplálkozásról szól, nincs benne gyógyszer, tökéletesen hatékonyan jó. nekem bevált, bababőröm lett! google

[link]

a bőrgyógyászoknak ne higgyj csak tünetileg kezelnek...(kicsit drága, de megéri, mert hosszútávú)

a gyógyszer amit felírnak durván megbontja a szervezetedet...és csak addig szép tőle a bőr amíg szeded...de amint abbahagyod...még több is lehet mint előtte. SOk sikert!

2012. ápr. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ezek nagyon jo tippek! :)
2012. ápr. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem kell húst enni és nincs pattanás
2012. ápr. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
véletlenül se használj a bőrödre szappant!!!!!! attól csak még zsírosabb lesz és mégtöbb pattanás lesz.
2012. máj. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!