Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Alverde alapozó pattanásos bőrre?

Alverde alapozó pattanásos bőrre?

Figyelt kérdés
Mível természetes anyagokból van ezért nem ártthat neki, ugye?
2012. ápr. 22. 20:27
 1/6 anonim ***** válasza:
46%
Hát... attól, hogy valami természetes, még árthat.
2012. ápr. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

://

és egy próbára megérei?

2012. ápr. 22. 20:44
 3/6 anonim ***** válasza:
nem hinném
2012. ápr. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem rosszak az Alverde cuccok, de nekem nem túl tartósak. Nyilván mert kevesebb műanyag és agresszív vegyület van bennük. Szerintem érdemes kipróbálnod, mert ezzel együtt nem rossz termékek.
2012. ápr. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2012. ápr. 23. 14:13
 6/6 anonim ***** válasza:
Én próbáltam, van is alverdés alapozóm! A pattanásokat nem fogja eltakarni és mivel természetes olajokból áll az alapja így neked nem kell krémet használni alá/mellette. Vegyél hozzá púdert is, azzal tudod mattítani és a kettő együtt jó párost alkot. Plusz nekem akkor kezdtek csökkenni a pattanásaim mikor elkezdtem alapozót használni, csak tisztább egy alapozó mint közvetlenül a városi kosz, por a pórusaidba..
2012. ápr. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!