Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A kettő közöl melyik Dr....

A kettő közöl melyik Dr. Kelen krémet vegyem meg szolizáshoz és mennyibe kerülnek kb?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

Eddig caribbean gold-ot használtam, de az drága, hogy mindig a tasakosat vegyem meg (vagyis minden 2. alkalommal), a tubusos meg drága, és hátha ez jobb is lenne. Világos bőröm van, picit pirultam 5-6 perc alatt, de probléma nemvolt. Vagy esetleg van más ötletetek ami jó lehet?


2012. ápr. 23. 18:08
 1/4 anonim ***** válasza:

A 0.3 -ban van önbarnító, nem írják rá, de van benne. A másik nekem semmit nem ért.

Ha nem gond, hogy önbarnítót tartalmaz, akkor bátran ajánlom a 0.3mast, egy árnyalattal simán barnább leszel tőle egy alkalom után is, csak ugye az kikopik...

Remélem segítettem

2012. ápr. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Önbarnítót inkább nem használnék, úgyhogy köszi:) De most olvasom, hogy a másikra voltak akik nem túl jól reagáltak, és ha kicsi esély is van, akkor az én bőröm se tolerálja. De találtam egy harmadikat, ami szimpi:) Azt hiszem mégis azt választom. [link] De köszönöm, ha az nem lesz, akkor maradok a kettő közül a nem önbarnítósnál.
2012. ápr. 23. 20:03
 3/4 anonim ***** válasza:
A müllerben vettem 165Ftért a 12ml-es Plust. Egy alkalomra, egész testre pont elég, és nagyon jó! Szépen megfogott a szoli, nem égetem meg, nem égetett közben se. Megéri:) Nekem is világos a bőröm, de ennél még 10percél se égtem meg.
2012. máj. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én az elsőt annyira nem ajánlom, én is vettem egyszer, elmentem szoliba este. Másnap zuhanyoztam, mivel "szoli után nem szabad", de az a kis barnaság, ami volt el is tűnt a vízzel együtt... Ettől függetlenül lehet másnak bevált.
2012. máj. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!