Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » SEGÍTSÉG! Hogyan kell csinálni?

SEGÍTSÉG! Hogyan kell csinálni?

Figyelt kérdés
24 éves nő vagyok, és nagyon szőrös vagyok. Mindenhol. Hát derék, has. Nagyon elszomorít ez, kétségbe vagyok esve miatta. Pántos felsőket nem hordhatok, strandra sem tudok menni, mert nagyon szégyellem. Páromnak mutattam, ő elfogad így, de engem nagyon zavar. Olvastam, hogy lehet szőkíteni. Hasamon, hátamon szeretném, mert itt a nyár, és nem vehetek fel fürdőruhát sem. Hogyan kell? simán szőkítőpor, hidrogén. Azzal bekenem, várok és jó lesz? Mennyire lesz szőke?

2012. ápr. 29. 14:25
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Én a helyedbe ezt a kozmetikusommal csináltatnám. Mármint a szőkítést.
2012. ápr. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
hát kozmetikussal csináltasd,de akár gyantázás sem lenne hülyeség.
2012. ápr. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Nem gondoltál még róla, hogy ellátogass egy kozmetikushoz gyantázásra?

A szőkítés gáz, mégjobban látszik a szőr....Szóval ha tényleg izgat a dolog, javaslom, hogy menj el legyantáztatni.

2012. ápr. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
attől hogy szőkíted ugyanugy fog látszódni, csak nem lesz olyan feltűnő.. (napfényben vizesen azonban csillani fog) menj el inkább gyantáztasd, vagy menj el lézeres szőrtelenitésre (bár azt télen kell inkább elkezdeni) vagy használj borotvát szőrtelenitő krémet, epiltort
2012. ápr. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
és hogyan használjak epilátort,meg gyantát a hátamon?nem a kérdésre válaszoltok...
2012. ápr. 29. 15:02
 6/18 A kérdező kommentje:
magamnak akarom csinálni,nem megyek kozmetikushoz,hogy hé figyi gyantázd már le a hátam,meg a seggem.értitek...elég gáz lenne
2012. ápr. 29. 15:05
 7/18 anonim ***** válasza:

megkéred a párodat hogy csinálja meg, mint ahgy a gyantázást is megcsinálja...


de miért lenne gáz? van aki a nemiszervét gyantáztatja kozmetikusnál, férfiak meg a hátsojukat... ez a dolga

2012. ápr. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
de egy nőnek milyen gáz már.te elmennél kozmetikushoz?hogy kiszőkítse a hátad,hasad,stb.szomorú vagyok,hogy így születtem,de nem tudom mit tenni.
2012. ápr. 29. 15:22
 9/18 A kérdező kommentje:
azt sem akarom hogy a párom kiábránduljon belőlem.
2012. ápr. 29. 15:23
 10/18 anonim ***** válasza:
32%
az a baj hogy hí már látott úgy az tényleg gáz:S én nem mutogattam volna neki..
2012. ápr. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!